Skocz do zawartości

Wymiana żarówki w ringach e90 ???


czarnydjwojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie żarówek. Mam teraz założone Led Markery Ringi CanBus LED 14Watt/kpl. https://allegro.pl/oferta/led-markery-biale-ringi-bmw-e90-e91-moc-14w-ledowe-9060399184?snapshot=MjAyMi0wOS0wN1QxMDozNDo0OC4wODhaO2J1eWVyOzA0ZTQyYTA5YzI5NzRhNTA5MzFlZGE5ZDliMjJmYWMxODI2YjZkMTJlYTQ3NjYzZTU5OTc0NGI3OWJkNjk3Mzg%3D.


Chciał bym je zmienić ponieważ są niewidoczne w trakcie dnia dodatkowo bardziej podchodzą pod kolor niebieski w dzień to nawet pod żółty. Czy ktoś mógł by mi polecić jakieś żarówki które będą świeciły na biało i dodatkowo będą na tyle mocne żeby było widać je w dzień? Ewentualnie myślałem o LED ringach https://motoledy.pl/pl/bmw-ringi/906-bmw-e90-ringi-led-angel-eye-komplet-5901414689469.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A wytłumaczysz dlaczego? Bo nie bardzo czaje. O co chodzi z tym DRL? Mogę sobie ustawić światła na automatyczne i w dzień mam same ringi wraz ze zmierzchem albo wjechaniem do jakiegoś tunelu czy garażu światła mijania same się załączają. Nie jest tak że skoro mam tą opcje to ringi są homologowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Światła dzienne w LCI to chyba realizują tylko wewnętrzne ringi a zewnętrzne to tylko kosmetyka do postojówek. Założyłem teraz u siebie OSRAM H8 LED i świeca bardzo ładnie, przyciemniają się po włączeniu świateł mijania, nie ma żadnego błędu i przy BiLED jakoś lepiej to wygląda niż zwykła halogenowa. Co do jasności to trzeba to ocenić patrząc na wysokości świateł, bo niby nie świeca mocno a jak się kucnie to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Światła dzienne w LCI to chyba realizują tylko wewnętrzne ringi a zewnętrzne to tylko kosmetyka do postojówek. Założyłem teraz u siebie OSRAM H8 LED i świeca bardzo ładnie, przyciemniają się po włączeniu świateł mijania, nie ma żadnego błędu i przy BiLED jakoś lepiej to wygląda niż zwykła halogenowa. Co do jasności to trzeba to ocenić patrząc na wysokości świateł, bo niby nie świeca mocno a jak się kucnie to jest ok.

 

Świecą na biało czy dalej na żółto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej, tak mam dokładnie takie. Przy montażu zwróć uwagę na lewą i prawą  żarówkę aby była włożona w tej samej pozycji. Ja się pomyliłem i myślałem że jedna z lamp mi się popsuła. Zapakuje takie jeszcze do halogenów bo włączyłem sobie fallow me Home w halogenach i te żółte tak słabo wyglądają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.