Skocz do zawartości

330d OGRZEWANIE - ciepłe na jedną stronę


tiger99999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam e-46 330d. Pojawił się pewien problem.... :/ W momencie gdy włączę ogrzewanie wewnątrz powiedzmy na 25 stopni oraz przekręcę magicznym pokrętłem na 3 czerwone kropki.... ogrzewanie niby działa, lecz tylko po stronie kierowcy. Na pasażera cały czas leci zimne powietrze. Tak samo jest jak włączę ogrzewanie przedniej szyby... po mojej stronie leci ciepłe powietrze a po stronie pasażera - zimne. Pojechałem podłączyć auto pod kompa. Magik nic kompletnie nie wykrył - ŻADNYCH BŁĘDÓW. Pan stwierdził że to troche dziwne i stwierdził że może to być tzw. JEŻ, ale nie jest pewien... Macie jakies pomysły??

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden jeż ! Jak by był jeż to byś nie miał poszczególnych biegów nadmuchu.

Tu masz problem albo z elektrozaworem a najbardziej prawdopodobne jest to że nie uchyla ci klap w nagrzewnicy odpowiadających za stronę pasażera.

Czyli sterowanie klap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na początek wykręc schowek pasażera i pod nim dokładnie w górnym lewym rogu bedziesz widział miejsce w którym otwiera sie przesłona gdy krecisz tym pokretłem "czerwone , niebieskie" jest ona na zwyklej lince. Sprawdz to bo moze wypadła z zaczepu i nie otwiera kanału wlotu powietrza.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.