Skocz do zawartości

3XX Czym kleić tapicerkę drzwi


technolo

Rekomendowane odpowiedzi

musiałem zdemontować tapicerkę drzwi.

Podczas demontażu oderwały się od tapicerki uchwyty trzymające kołki (klipy)

Sam uchwyt cały, odeszło w miejscu klejenia - został "placek" kleju i osobno uchwyt.

pytanko czym to skleić żeby nie zniszczyć tapicerki lub plastikowego uchwytu ???

______

Poprawiłem tytuł tematu. Proszę się stosować do formatu tytułowania wątków obowiązującego w tym dziale. Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss

kultura jazdy na miare gwiazdy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klej montażowy na gorąco polecam (taki z pistoletu) kupisz tanio w Castoramie bądź innym tego typu.

hehe tym to se można kable połapać i to też nie za grube - silikon na gorąco czy też klej na gorąco nie lubi się z wilgocią

 

Złapałem na poxipolu (cienka warstwa) zobaczymy co z tego będzie za pół roku :norty:

jak coś się złego będzie działo odnowie temat

pozdro i dzięki za pomysły

kultura jazdy na miare gwiazdy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam 3 $ że na poxipolu szybciej puści niż na kropelce, przecież poxipol nie klei plastiku (zaschnie i lekkim ruchem go oderwiesz tak jak jajko od teflonu na patelni). Nawet na ulotce nie masz ani słowa o plastiku, że jest droższy to nie znaczy lepszy, ale oby się trzymało :wink:

 

P. S. po co pytasz w ogóle jeśli trzy osoby podały Ci dobre rozwiązania a wybrałeś sam swoje i to najgorsze z tych wszystkich :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kleilem rok temu, polecam butapren, nic nie przeswituje ani sie nie odkleja i nie zolknie. Kleilem tapicerke w kolorze ciemno szarym nie wiem jak wyjdzie na jasnym butapren, zalezy to tez od grubosci materialu.

 

Ale w temacie chodzilo o mocowanie spinki a nie tapicerke ktora klei sie tylko klejami stykowymi patrz butapren :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.