Skocz do zawartości

Czujniki i system PDC Pomocy !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam mam mianowice taki problem.Miałem malutka stółczke i poszedł mi jeden czujnik w przednim zderzaku wymieniłem go a system nadal nie działa.obiaw jest taki ze jak włacze wsteczny to dioda na na przycisku pdc mruga a dzwiek jest ciagły.Byłem dziaj u chłopaszka zeby podłaczył mi autko pod kompa i skasował bład .Niestety po podłaczeniu pod kompa nie wykryto błedu pomocy !!!z gory dziekuje
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdz kable. Inpa ma test kazdego czujnika, przetestuj kazdy, zblizajac sie do niego. Jak piszczy ciagle to na pewno wywali blad.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Opublikowano
  • Autor

Witam mam problem mianowicie z abs opisze to dokładniej.

Jakiś czas temu zapaliły mi sie kontrolki na desce od asc i abs podpiołem pod kompa.

Komputer napisał uszkodzony czujnik abs prawy tył,wymieniłem czujnik skasowałem bład.

Myślałem ze już wszystko ok a tu nagle przy hamowaniu delikatnym ,tryka mi pedał hamulca tak jak by był za czuły abs.

Po przejechaniu zaledwie kilometra znow zaswieciły sie kontrolki abs i asc wiem ze jak sie pojawia te kontrolki to nic nie działa mam na mysli abs i asc pozcie co zrobic.teraz z rana wsiadam do auta wszystkie kontrolki elegandzko gasna ale pedał tryka przejade kawałek zapalaja sie spowrotem lampki i odcina sie cały system pomocy!!!

Opublikowano
Witam mam problem mianowicie z abs opisze to dokładniej.

Jakiś czas temu zapaliły mi sie kontrolki na desce od asc i abs podpiołem pod kompa.

Komputer napisał uszkodzony czujnik abs prawy tył,wymieniłem czujnik skasowałem bład.

Myślałem ze już wszystko ok a tu nagle przy hamowaniu delikatnym ,tryka mi pedał hamulca tak jak by był za czuły abs.

Po przejechaniu zaledwie kilometra znow zaswieciły sie kontrolki abs i asc wiem ze jak sie pojawia te kontrolki to nic nie działa mam na mysli abs i asc pozcie co zrobic.teraz z rana wsiadam do auta wszystkie kontrolki elegandzko gasna ale pedał tryka przejade kawałek zapalaja sie spowrotem lampki i odcina sie cały system pomocy!!!

 

jaki to ma związek z poruszanym w tym wątku problemem czujnikow parkowania?

Opublikowano
  • Autor
Wiem przepraszam pomyliłem sie zaraz to usune
Opublikowano
ktorys czujnik walniety jest dlkatego sie takl dzieje albo cos z polaczeniem do czujnika
zycie zaczyna sie po 50i
Opublikowano
Witam mam problem mianowicie z abs opisze to dokładniej.

Jakiś czas temu zapaliły mi sie kontrolki na desce od asc i abs podpiołem pod kompa.

Komputer napisał uszkodzony czujnik abs prawy tył,wymieniłem czujnik skasowałem bład.

Myślałem ze już wszystko ok a tu nagle przy hamowaniu delikatnym ,tryka mi pedał hamulca tak jak by był za czuły abs.

Po przejechaniu zaledwie kilometra znow zaswieciły sie kontrolki abs i asc wiem ze jak sie pojawia te kontrolki to nic nie działa mam na mysli abs i asc pozcie co zrobic.teraz z rana wsiadam do auta wszystkie kontrolki elegandzko gasna ale pedał tryka przejade kawałek zapalaja sie spowrotem lampki i odcina sie cały system pomocy!!!

 

Tak się dzieje jak kupisz podróbke a nie oryginał.

Opublikowano
  • Autor
Wszystko kolego rozumiem ale to jest orginał ma ktoś jakąś koncepcje. Jak najłatwiej sprawdzic ktory czujnik jest padniety ??
Opublikowano
Włącz zpłon i przycis PDC. Podejdz do każdego czujnika(przód, tył) i słuchaj uchem czy robią takie pyk pyk pyk? Który tak nie robi jest niedobry albo nie dochodzi prąd.
Opublikowano

Lub przy odpalonych czujnikach możesz każdy sprawdzić dotykając palcem - powinieneś przy sprawnym czujniku czuć bardzo delikatne mrowienie na palcu.

Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.