Skocz do zawartości

[Wideo] Ciekawe filmiki z BMW seri 1 w Internecie


matti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czemu BMW zrezygnowało ze swoich biało-czerwonych lamp na rzecz tych całych czerwonych. Przecież to wygląda beznadziejnie. W dodatku te "neony" nie świecą tak mocno jak to jest np. w przypadku Audi. Widziałem nowe 5 i 7 z tymi neonami.... no i wygląda to średnio. Jak na BMW, to średnio, a w końcu to segment premium.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Po szpiegowskim widać, że przód może tak wyglądać, natomiast tył? nic nie widać :P

Te obrazki to zdaje się tylko wyobraźnia dziennikarzy?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpiegowskie Video nowej Serii 1:

 

...

 

Po szpiegowskim widać, że przód może tak wyglądać, natomiast tył? nic nie widać :P

Te obrazki to zdaje się tylko wyobraźnia dziennikarzy?

Pewnie tak, ale wyglądają całkiem realnie. Ciekawe jak będzie wyglądać na żywo.

Gość się na tym szpiegowskim tak wystraszył, że mało co BMW 6 nie "dzióbnął" uciekając na wstecznym :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu BMW zrezygnowało ze swoich biało-czerwonych lamp na rzecz tych całych czerwonych. Przecież to wygląda beznadziejnie. W dodatku te "neony" nie świecą tak mocno jak to jest np. w przypadku Audi. Widziałem nowe 5 i 7 z tymi neonami.... no i wygląda to średnio. Jak na BMW, to średnio, a w końcu to segment premium.

 

Co kto lubi, wg mnie neony w E60 bardzo ładnie świecą, szczególnie przy otwieraniu na parkingu - welcome lights :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tym razem polski akcent, a mianowicie BMW 120d w polskich górskich wyścigach (GSMP Cisna 2010). Całkiem nieźle to wygląda :)

 

 

Ten fajny, onboard z pomiarami G na osiach i prędkością.

 

 

Słychać, że wydech odetkany i jakby większego dymka robi, ciekawe ile turbina wytrzyma i silnik. Zna ktoś specyfikację?

PS: Pewnie za jakiś czas będzie w internecie do kupienia z tekstem: "Dziadek woził babcie do kościoła" :twisted2: Oczywiście żartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
No rewelacja, jak oni zmieścili silnik V8 pod maskę? :) To musi latać przy tej mocy.

Kto chetny na tego moda? :)

 

Szkoda że kolega Hubert jest już po wymianie silnika, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, to byłby pikuś :D :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.