Skocz do zawartości

Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)


Hipo

Rekomendowane odpowiedzi

wiec moze jakis spocik nawet taki mikro by sie przydal w okolicach centralnej lub poludniowej polski.... :D

Dobrze prawi :) Czyli kto będzie w Krakowie ? :mrgreen:

Zrobimy coś mini nawet w 4-5 aut lokalnie :) Czyli ja się piszę, kamil, TERF, a wy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzą słuchy ze co czwartek w Gdyni na skwarze Kościuszki o 20 00 są spotkania BMW

 

W ten czwartek pojawię się tam zapraszam tez innych użytkowników jedynek z trójmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno bede w ten weekend w krk i chce sie spotkac z kamilem (sprawa obadania kiery) ale oczywiscie moge jechac gdzie tam macie ochote (no oprocz Trójmiasta ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil jak tam stoisz z czasem? ktory dzien ci pasuje na to spotkanie w ten weekend? dzis, jutro czy niedziela i ktora godzina?

 

jak bedzie reszcie pasowac to tez zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildze ze wszyscy się wybierają jak sójki za morze. :(

 

Trudno mam dla was kolejna propozycje:

 

http://www.sss.org.pl/event.php?view=190611

 

Ja będę na 100% testować różnice w wynikach po wgraniu wirusa, Serdecznie wszystkich zapraszam, no i myślę że ktoś znajdzie się z was chętny aby stanąć również na lini startowej!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,

polecam ci imprezy Track Day na torze Poznań. Z twoim hamulacami, zawieszeniem i mocą mógłbyś dobry czas tam zrobić.

A i wrażenia z jazdy zupełnie inne niż wyścigi na wprost :)

 

To białe BMW serii 1 Coupe Performance jest dokladnie jak twoje:

http://img10.imageshack.us/img10/7135/img6434aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może "jedynkowo" zbierzemy ekipę i zgłosimy udział w track day'u na torze Poznań 17.07? Dla studentów będzie to już okres po sesji i długo przed pop.sesją wrześniową, a że 17 to niedziela to pracujący też będą mieli jak dotrzeć? Co Wy na to? Z tego co wiem dzień to koszt 500zł/auto. A orientuje się ktoś może ile kosztuje wynajęcie toru poza track day'em na cały dzień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawieszenie juz nie te bo bo mam takie jak wy czyli M ;)

 

Co do pomyslu dobry ale mi nie pasuje (u mnie to jest srodek sesji :( ) Wiem ze wrazenie i frajda wieksza ale droga na poznan o demnie jest mega kiczowata :( Moze kiedys w dogodniejszym terminie sie przejade.

 

A co do 1/4 to dalej zapraszzam bo to najlepszy sposob przetestowania faktycznych wynikow po wirusie. (bez subiektywnych odczuć itp)

 

PS Matti to biale podobne ale nie identyczne co moge dopatrzec sie z tej fotki to nie ma karbonowych lusterek oraz paskow na bokach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam ale za to nie ma:

- tylnej lotki karbonowej

- inne fele (tez performenc ale z trójki ;) )

- nie ma Shadow lina tylko chrom

 

no i ja juz mam ładniejszą końcówke na wydechu ;)

 

masz wiecej fotek to moze jeszcze cos znajde ;)

 

ale koniec OT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sobota odpada, mam już plany. Dziś też słabo.

Może być niedziela jakoś wieczorem, albo w tygodniu po 20. Proponuję Niebieski poziom Galerii Kazimierz. Dajcie znać jaki dzień o tej 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.