Skocz do zawartości

ściganie się e60


kuri

Rekomendowane odpowiedzi

gutek może Ty się pochwalisz czym jeździłeś mając 22 lata (tak jak ja obecnie) i kupując sobie samochody za pieniądze zarobione samemu, nie od taty. pokaż mi 1 dresa w moim wieku który jeździ taką gablotą a stawiam ci pół litra ( oczywiście który sobie sam zarobił na ten samochód, a nie tatuś mu na niego dał). pozdro

 

 

To lec juz lepiej po cala skrzynke, preferowany czarny Smirnoff. No i wrzuc na luz, czasem wlasnie tak mozna dalej dojechac :)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie mogę się podłączyć, ale raczej dla frajdy niż efektów... choć może bym wziął..... XJR'a :mrgreen:

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się pokuszę o stwierdzenie, że XJR byłby spełnieniem moich dziecięcych marzeń, a e60 550i było by spełnieniem obecnych marzeń, może uda wam sie jakoś przekupić, żony i spełnilibyście moje marzenia ???mogę się jakąś przysłowiową "flaszką" odwdzięczyć, może jakimś cygarkiem z kuby :D a na pewno mielibyście moją wdzięczność :D a jest ona długoterminowa,

 

oczywiście że jazda dla przyjemności :D samo ściganie się dla maksymalnej zabawy :D

 

liczę na Was :D :D

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę na navi ile jest kilometrów może sam bym się przejechał , oczywiście popatrzyć i poćwiczyć . :)

Co do 22 latków i ich samochodów hmmm , na świecie jest sporo takich osób co gdybyś zobaczył ich autka to szczęka by ci opadła :) zależy co ktoś rozumie przez " swoje pieniądze " . Dla niektórych w wieku 22 lat liczy się postawienie domu , założenie rodziny ( lub na odwrót ) a pózniej autko spełniające ich wymagania . Nie sztuką jest kupić auto za 300 tys zł i mieszkać w bloku , dla mnie tacy ludzie to dopiero porażki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest kupić auto za 300 tys zł i mieszkać w bloku , dla mnie tacy ludzie to dopiero porażki .

A dla mnie to są pasjonaci motoryzacji :) Poza tym są ludzie którzy nie chcą mieszkać w domach z zasady. Znamy takich, co się z wielkich chałup przenieśli do mieszkań w centrum miasta, bo wygodniej, bliżej i nie trzeba co tydzień trawy kosić.

Poza tym nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z moich kolegów na studiach w wieku 22 lat myślał już o stawianiu domów i sadzeniu drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest kupić auto za 300 tys zł i mieszkać w bloku , dla mnie tacy ludzie to dopiero porażki .

A dla mnie to są pasjonaci motoryzacji :) Poza tym są ludzie którzy nie chcą mieszkać w domach z zasady. Znamy takich, co się z wielkich chałup przenieśli do mieszkań w centrum miasta, bo wygodniej, bliżej i nie trzeba co tydzień trawy kosić.

Poza tym nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z moich kolegów na studiach w wieku 22 lat myślał już o stawianiu domów i sadzeniu drzew.

 

Każdy człowiek jest inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejazd wygląda mniej wiecej tak, w zależności od ustawionej trasy

 

http://www.youtube.com/watch?v=L7HqZtZ1aJQ

 

nie sugerować sie tym, ze niby jedzie sie wolno, jedzie sie dość szybko choć wciaz niezbyt szybko i bezpiecznie dla amatorów.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze zapedy kolegi kuri jakos sie wystudzily i juz tak ochoczo nie pisze o pokazywaniu innym ich miejsca w szeregu ich wynalazkami jak zeszlo na temat jazdy sportowej po torze gdzie scigasz sie glownie sam ze swoim samochodem i psychika... troche trudniejsze niz strzepanie tylka golfowi 1.9tdi na swiatlach :norty:

sadze, ze kazdy lubi czasem sie pobawic swoim autem bo sam tez to robie jednak nie ma co pajacowac bo w wiekszosci odbiegamy naszymi autami od aut sportowych gdzie komfort najmniejsze ma znaczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze zapedy kolegi kuri jakos sie wystudzily i juz tak ochoczo nie pisze o pokazywaniu innym ich miejsca w szeregu ich wynalazkami jak zeszlo na temat jazdy sportowej po torze gdzie scigasz sie glownie sam ze swoim samochodem i psychika... troche trudniejsze niz strzepanie tylka golfowi 1.9tdi na swiatlach :norty:

 

kolego jak chcesz to możesz stanąć ze mną na kresce (ja przyjadę TTką) i sprawdzimy jakie kto ma umiejętności, jeżdżę od roku w kjs-ach także lepiej nie mów nic o torze i umiejętnościach.

a czemu nie pojadę na tor??

po pierwsze ciężko pracuję, po 2 na takim torze, to jest straszna męczarnia samochodu i wszystkich jego podzespołów, ciężko pracowałem na samochód i jest mi go szkoda, natomiast jak czasem na ulicy go przegonię to nic mu się złego od tego nie stanie. nie jestem piratem drogowym ( stan pkt od początku prawka 1 za brak pasów) a czasami robię nawet po parę tyś km w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po pierwsze nie jestem twoim kolega, po drugie widze, ze zmiekla ci pupa bo juz wiesz, ze swoim bmw pokazalbym miejsce w szeregu twojemu bmw to wyciagasz juz inne wozki... ja wezme swojego a nie czyjegos gixera i mozesz przyjechac nawet ferrari a i tak ci dupe zloje :D

przypajacowales tam textami typowego wiejskiego, nowobogackiego kmiotka pt "Zapewne nie mam tak jak Wy po kilkadziesiąt lat i dla mnie to jest normalne, że czasami chcę komuś pokazać gdzie jego miejsce z jego wynalazkiem" wiec sie nie dziw, sloma wyszla ci z butow i jeszcze jestes oburzony... to, ze masz jakis lepszy wozek jak widac nie musi oznaczac, ze masz klase bo jej w ogole nie masz...

zanim zaczniesz sie z kogos nasmiewac i ublizac innym to pomysl bo tez mozesz zostac tak potraktowany, to ze jestes jeszcze malolatem wcale cie nie usprawiedliwia... jak cie widza tak cie pisza, fakt tylko ktos zapomnial dodac jeszcze- jak cie slysza i czytaja :wink:

ja nie uwazam, ze mam auto wyscigowe.... ot takie wygodne autko niemieckiego emeryta i przed szereg raczej sie nie wychylam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po pierwsze nie jestem twoim kolega, po drugie widze, ze zmiekla ci pupa bo juz wiesz, ze swoim bmw pokazalbym miejsce w szeregu twojemu bmw to wyciagasz juz inne wozki... ja wezme swojego a nie czyjegos gixera i mozesz przyjechac nawet ferrari a i tak ci dupe zloje :D

przypajacowales tam textami typowego wiejskiego, nowobogackiego kmiotka pt "Zapewne nie mam tak jak Wy po kilkadziesiąt lat i dla mnie to jest normalne, że czasami chcę komuś pokazać gdzie jego miejsce z jego wynalazkiem" wiec sie nie dziw, sloma wyszla ci z butow i jeszcze jestes oburzony... to, ze masz jakis lepszy wozek jak widac nie musi oznaczac, ze masz klase bo jej w ogole nie masz...

zanim zaczniesz sie z kogos nasmiewac i ublizac innym to pomysl bo tez mozesz zostac tak potraktowany, to ze jestes jeszcze malolatem wcale cie nie usprawiedliwia... jak cie widza tak cie pisza, fakt tylko ktos zapomnial dodac jeszcze- jak cie slysza i czytaja :wink:

ja nie uwazam, ze mam auto wyscigowe.... ot takie wygodne autko niemieckiego emeryta i przed szereg raczej sie nie wychylam :D

 

Nic dodać, nic ująć :cool2:

 

A kolego kuri przyjmij to jako lekcje życia i sie nie kompromituj dalej :mad2: lepiej butować na światłach niż na torze... żena...

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po temacie :( a tak chciałem jechać na ten tor, i zepsuć opony do końca :( ale cóż, koleś założył temat i jakimś badziewnym audi chce przyjechać :( :mad2: :mad2: :mad2: :duh: ehh a tak się cieszyłem

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wezme swojego a nie czyjegos gixera i mozesz przyjechac nawet ferrari a i tak ci dupe zloje :D

haha nie ma to jak porównywać osiągów 2 kółek z 4ma, prawie się przewróciłem z fotela a TT jest moja nie pożyczona i tak się składa, że RR w garażu stoi więc z czego tak się cieszysz??

 

może i badziewne audi ale swoje potrafi i nawet 535d objedzie jak będzie chciało swoim głupim silnikiem 1.8T ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zalozmy, ze to jest ten 225KM to wiesz co mi moze... nie musze zmieniac lewarka na sport nawet :norty: ale jakie to ma znaczenie kto kogo objedzie i kto jakie ma auto dla normalnego czlowieka?

ja sie ciesze? z czego? ja jestem zalamany tym co tu czytam... chlopcze zejdz na ziemie bo bujasz jeszcze troche w oblokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.