Skocz do zawartości

ściganie się e60


kuri

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie się ktoś znajdzie kto czasami lubi złoić tyłek innym samochodom swoją e60. pytanie do osób które się znają w temacie i takie rzeczy nie są im obce. powiem szczerze, że swoją przygodę z tylnym napędem dopiero zacząłem, więc chciałbym posłuchać rady osób trochę bardziej w to wtajemniczonych. powiem tak ostatnio prawie pół opony zostawiłem na asfalcie zanim ruszyłem, bo auto do 3 się ślizgało. czekam na opinie i wskazówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zluzuj kolego stringi, zdecydowanie nie pochwalam ścigania sie po publicznych drogach i zabaw w postaci kto pierwszy spod świateł ale poruszyłem temat wyjazdu na tor a to może kogoś zainteresuje.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę, że panowie spod krawatów się oburzyli co do wyścigów. Zapewne nie mam tak jak Wy po kilkadziesiąt lat i dla mnie to jest normalne, że czasami chcę komuś pokazać gdzie jego miejsce z jego wynalazkiem :)

kolego nie wiem dlaczego nazwałeś to dresiarstwem ( nie wiem czy to było do mnie, czy ogólnie), oraz którego dresa stać na taką e60.

To jest forum dla wszystkich i każdy może TU nowy temat otworzyć czy to Ci się podoba czy nie. Jeżeli nie masz ochoty, to po prostu nie czytaj tego tematu i po kłopocie. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natek - proponuje abyś czytał uważnie - miałem zastrzeżenia do pierwszego postu, a nie do Twojego. I to chyba właśnie Tobie stringi za mocno się wżynają, skoro nie jesteś w stanie zrozumieć tego co napisałem.

 

kuri - tak, Twoje podejście do tematu nazwałem dresiarstwem. Podjeżdżasz do koleżki w Golfie III 1.8 w gazie i "łoisz mu tyłek", tak? Niezły fun... Naprawdę, mam ogromną satysfakcję gdy wytnę jakieś seicento, golfa VR6 albo starą piątkę 530d. :duh:

 

"oraz którego dresa stać na taką e60." --> na 530d 218PS w manualu? Na pewno już kilku dresów stać na takie auto.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuri - tak, Twoje podejście do tematu nazwałem dresiarstwem. Podjeżdżasz do koleżki w Golfie III 1.8 w gazie i "łoisz mu tyłek", tak? Niezły fun... Naprawdę, mam ogromną satysfakcję gdy wytnę jakieś seicento, golfa VR6 albo starą piątkę 530d. :duh:

Tym w klekotach to najbardziej zawsze szajba odbija :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej! Wypraszam Sobie! Jestem młodym ( i przystojnym :8) ) kawalerem i jakoś mi dieselek pasuje KD

kolego guteg

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek może Ty się pochwalisz czym jeździłeś mając 22 lata (tak jak ja obecnie) i kupując sobie samochody za pieniądze zarobione samemu, nie od taty. pokaż mi 1 dresa w moim wieku który jeździ taką gablotą a stawiam ci pół litra ( oczywiście który sobie sam zarobił na ten samochód, a nie tatuś mu na niego dał). pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejmuje temat, i rzuconą mi rękawicę do Katowic mam blisko, może nie e60 a stare poczciwe e39 ale z każdym dieslem mogę się przejechać :D i nie tylko z dieslem :D

 

co do toru też chętnie bym pojechał, jeszcze na torze nie było mi dane śmigać :D :D

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek może Ty się pochwalisz czym jeździłeś mając 22 lata (tak jak ja obecnie) i kupując sobie samochody za pieniądze zarobione samemu, nie od taty. pokaż mi 1 dresa w moim wieku który jeździ taką gablotą a stawiam ci pół litra ( oczywiście który sobie sam zarobił na ten samochód, a nie tatuś mu na niego dał). pozdro

 

Kuri nie kompromituj sie dalej...a to ze bedziecie sie na "torze" ścigać moge od razu miedzy bajki włożyć :duh:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmm. tzn. ze Kubica dres :D ciekawe zalozenie

Ha ha, a w jakim stroju go najczęściej widzisz? Ostatnio żabojady w jakiejś gazecie zasugerowali nawet, żeby Kubika częściej ubierał się w inne rzeczy niż tylko dres :D

 

potwierdzam

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka informacji dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem na tor w Ułężu. Zarezerwowanie sobie całego toru na wiosne czy latem graniczy z cudem. Nie licze też, że chętnych bedzie 10 czy 15 aut. Ale jak sie znajada 3-4 auta to już bedzie ok. Koszt toru na cały dzień np sobota czy niedziela to 1500-2000 PLN wiec żeby sie opłacało musiałoby być co najmniej 10 aut. Ale jest inne rozwiązanie, mozna się podlaczyć do kogoś pod czyjąc rezerwacje. Myśle, ze dla tegiej gruby 3-4 dodatkowe auta nie bedą robiły róznicy. Ostatnio się podłączyłem pod Rajdową Szkołe Jazdy Piotra Wróblewskiego i było bardzo fajnie. Minusem była kasa, 200 czy 250 zeta ale na prawde warto. Można sie wyjeżdzić do woli a przede wszystkim czegoś nauczyć.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.