Skocz do zawartości

Czy ktoś nabył lub widział na żywo te nowe listwy M3


matttti85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktoś widział na żywo te listwy http://moto.allegro.pl/item978895927_bmw_e36_listwy_m3_mpakiet_e36_m3_bcm.html

czy jest to "idealnie wykonany zamiennik" czy jakaś lipa :?:

 

________

Format tytułowania!! viewtopic.php?f=68&t=120678 . Tym razem poprawiłem / mattiss

Edytowane przez matttti85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

siema, nie moge powiedziec na 100% ale wydaje mi sie ze jest to to samo co ja kupilem kiedys na allegro, co prawda ja za ta cene dostalem raptem jedna listwe dluga na drzwi ale tak jak patrze to wyglada to bardzo podobnie i nie rozni sie od reszty moich mpakietowych listew, takze ja byl raczej polowal na takie cos bo to polowa ceny uzywanych orginalow

i polecalbym takie listwy pokryc podkladem i pomalowac czarnym matem albo polyskiem (jak kto woli), ja pomalowalem matem i wygladaja jak nowe, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
rzucilem okiem na ta aukcje i gostek tego sprzedaje kilkadziesiat kompletow za smieszna kase!! w jednej aukcji ludzie pokupowali lacznie 4 komplety po 1zł kazdy!! ciekawe co z tego bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednej aukcji ludzie pokupowali lacznie 4 komplety po 1zł kazdy!! ciekawe co z tego bedzie

no tak, ale tam pisal w opisie, ze sa po 540pln

mnie zastanawia to, ze gosciu nabil sobie tych marnych pare komntarzy od kupujacych sprzedajac jakies smieszne jednodniowe konta do gier serwerowych - chyba jakas dzieciarnia

poza tym nie ma opcji za pobraniem, na innych aukcjach ma chyba kradzione zdjecia beemek, opisy tez wygladaja jakby skads kopiowane (np. ''klinkij tutaj, aby powiekszyc zdjecie'' - jakie niby zdjecie?)

dobrze, ze nie wystawil aukcji do sedana, bo bym mial ciezka sprawe do przemyslenia, a walek wisi w powietrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Gość chce za to przez Kup Teraz 550zł. Tyle samo kosztuje to w serwisie i jest oryginalne :duh:

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem do gościa i dość szybko odpisał. Pytałem się czy ma do sedana powiedział ze będą. A co z wpłatą na konto? Jakiś ciemny gość z tego allegrowicza. MATTTTI jak coś się dowiesz to daj znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

hehe, pewnie z połową syndyktatu się o nie tłukłem :D

gostek już ma konto zawieszone i wpływają nowe negatywy, dzieciak i jeszcze raz dzieciak, niestety każdy może sobie takie konto założyć i zacząć sprzedawać cokolwiek mu przyjdzie do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.