Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad zakupem X6 - opinie użytkowników


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

wybaczcie może głupie pytanie ale czy rzeczy typu odpryski lakieru podlegają gwarancji ? Myłem w weekend auto i zobaczyłem , że na masce mam mały odprysk ( do białego podkładu ) . Auto - X5 35d r. 2010, kupione jako nowe w salonie .

 

 

Pozdrawiam

 

Gwarancja na lakier dotyczy perforacji czyli jak rdza "idzie" od wewnątrz. Odpryski, rysy nie wchodzą w rachubę, chyba że lakier płatami by ci schodził, to wtedy masz szanse na realizację gwarancji. Odpryski na masce to standard w naszych warunkach, jedyne wyjście to lakier zaprawkowy lub folia bezbarwna na maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja widziałem, to lipa :!: Każda myjka wysokociśnieniowa po paru myciach taką folię ściągnie. To dobre dla wiejskich "tuningowców" którzy chcą mieć karbonowy dach albo z białego samochodu zrobić czarny mat. Gdyby taka folia zdawała egzamin to by ją klejono fabrycznie a ja nie słyszałem o jakimś samochodzie który wyjechał z salonu z jakąś folią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, to lipa :!: Każda myjka wysokociśnieniowa po paru myciach taką folię ściągnie. To dobre dla wiejskich "tuningowców" którzy chcą mieć karbonowy dach albo z białego samochodu zrobić czarny mat. Gdyby taka folia zdawała egzamin to by ją klejono fabrycznie a ja nie słyszałem o jakimś samochodzie który wyjechał z salonu z jakąś folią...

 

A o taryfiarzach z niemiec w kolorze budyniowym słyszałeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, to lipa :!: Każda myjka wysokociśnieniowa po paru myciach taką folię ściągnie. To dobre dla wiejskich "tuningowców" którzy chcą mieć karbonowy dach albo z białego samochodu zrobić czarny mat. Gdyby taka folia zdawała egzamin to by ją klejono fabrycznie a ja nie słyszałem o jakimś samochodzie który wyjechał z salonu z jakąś folią...

 

A o taryfiarzach z niemiec w kolorze budyniowym słyszałeś :mrgreen:

Słyszałem tylko że oni nakładają folię po to żeby potem ktoś kto od nich kupi samochód mógł ją odkleić i mieć w miarę jeszcze niezły lakier, bo z tą folią to akurat widziałem jak te niemieckie budynie wyglądają, nawet nie trzeba się dokładnie wpatrywać :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym samochodzie mam przeźroczystą folię na przednim zderzaku, części maski, na lusterkach i na tylnych nadkolach (z przodu zabezpieczenie przed kamieniami spod przednich kół). Jestem bardzo zadowolony i w nadchodzącym X6 foliuję całe auto. Folia jest praktycznie niewidoczna, bardzo trwała. Mycie nie powoduje żadnych problemów. Folia oczywiście musi być odpowiedniej jakości. Np. Ferrari oferuje fabryczne foliowanie samochodu lub jego przedniej części. Wielu dealerów w Europie zachodniej ma również taką opcję dla nowych samochodów. Duża zaleta to sprzedaż samochodu po kilku latach z idealnym lakierem. Na pewno warto zainwestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym samochodzie mam przeźroczystą folię na przednim zderzaku, części maski, na lusterkach i na tylnych nadkolach (z przodu zabezpieczenie przed kamieniami spod przednich kół). Jestem bardzo zadowolony i w nadchodzącym X6 foliuję całe auto. Folia jest praktycznie niewidoczna, bardzo trwała. Mycie nie powoduje żadnych problemów. Folia oczywiście musi być odpowiedniej jakości. Np. Ferrari oferuje fabryczne foliowanie samochodu lub jego przedniej części. Wielu dealerów w Europie zachodniej ma również taką opcję dla nowych samochodów. Duża zaleta to sprzedaż samochodu po kilku latach z idealnym lakierem. Na pewno warto zainwestować.

 

Porsche to robi a o ile sie nie myle BMW jak zapytacie to tez ma, tylko nie wiem do jakich modeli.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: Astro, zamówiłeś auto?

Tak, jakieś 1,5 miesiąca temu. Na początku czerwca powinienem je mieć.

 

To gratki. :cool2: Jak już odbierzesz i ochłoniesz (albo i nie :) ) napisz o wrażeniach. Pzdr !

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.