Skocz do zawartości

Maglownica 320D


Krzyś345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
W/g mnie nową, potem po regeneracji na końcu używke. Jak szukasz to koleś z firmy TOMAG z Dąbrowy Górniczej w zeszłym roku w grudniu miał nowe przekładnie ZF/TRW do BMW E46 po 1kzl. Zapewniał, że są nowe i daje gwarancje na nie. Znajomy regenerował u niego jakieś przekładnie, na razie nie ma zastrzeżeń. To co oglądałem nie miało śladów zużycia, zapewniał że cena taka bo kupili je dawno w okazyjnej cenie. Wydaje mi się, że nawet jak by była regenerowana to to i tak lepsze rozwiązanie niż kupno używki która nie wiadomo ile ma przejechane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
taka cena to prawie za darmo ja tez regenerowałem i zapłaciłem cos ok 1200 zł z robocizna tzn wymontowanie , zamontowanie wszystkie gumy nowe , czyszczenie układu wspomagania no i zbieżność

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to możne i ja sie podłącze pod temat maglownicy...

mam bardzo duży problem z prowadzaniem auta, kierownica na wybojach jakby sama chciała skręcać, auto ma skłonności do "wężykowania". Problem zaczął sie po zimie(właściwie jeszcze trwającej), auto zaczęło sie źle prowadzić... Postanowiłem wymienić kompletne wahacze wraz z tulejami (meyle) przy okazji wymieniłem łączniki stabilizatora i gumy trzymające stabilizator - po czym ustawiłem zbieżność w najlepszym warsztacie w okolicy (zielona Góra) - nie pomogło... diagnoza wydawała sie być oczywista : Maglownica! Kupiłem maglownice używaną z auta rozbitego (uderzony w tył) z bardzo małym przebiegiem (niecałe 80tyś i nadal stoi na szrocie w Niemczech), dodam ze auto było jednego właściciela i sam demontowałem przekładnie wiec nie są to informacje od żadnego handlarza.Niestety nie wiem czego szukać dalej, co może jeszcze wpływać na tak złe prowadzenie. Będe wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo gość nie bierze aż mnie zdziwiło, z uszczelkami ponoć 250 zł za regenerację. Na drugi dzień miałem gotową. Doszły mi tylko dadatkowe koszta z montarzem i demontarzem przy okazji ustawili mi również zbierzność, za co w sumie zapłaciłem 150 zł i 100 zł za regeneracje. Dodatkowo zakupiłem swój własny płyn gdyż zależało mi aby był dobrej jakości czyli dodatkowych kilkadziesiąt zł. Łącznie regeneracja wyszła mnie w granicach 300-350 zł. Moim zdaniem cena rewelacyjna i co ważne bardzo dobrze zrobione.

Z tym ze jest to Tomaszów a nie Warszawa, gdzie ceny sa lekko wygórowane. Zrobiłem około 10 tyś km i jak do tej pory wszystko ok 0 luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.