Skocz do zawartości

Stag 300 w e39


gie07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce na dniach jechac do tego warsztatu http://autogaz.siewierz.pl/ montowac instalacje gazową.

Z tego co przeczytalem to Oni montuja to na Stag 300 lub Stag 4. Jest to dobra instalacja do BMW 520i 00r [150km] granatowej :mrgreen: :mrgreen: hehe :P ?? Robił ktos u nich gaz? Prosze o jakies opinie. Cena ktora mi podali to 2.900zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar jeszcze zrobic tym autkiem ze 100tys, to zakladaj BRC, BRC daje 2 lata gwaancji bez limitu kilometrow, a stag chyba 2 lata lub 20tyś - cos w tym musi byc:) wybor nalezy do ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zacznijmy od początku i podstawowego pytania

gie07 ile masz kasy na instalacje?

bo wydaje mi się że zestaw STAG za 2900zł nie jest dobrze dobrany do auta

napisz co ci zaproponowali za te pieniądze Stag 300.6 Plus? jaki reduktor? jakie wtryski?

nawet na tym forum poczytaj o LPG w odpowiednim dziale jest troche o gazie w BMW

 

a na lpg-forum.pl poszukaj SebastianS mieszka w twojej okolicy napewno coś sensownego ci zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ci daje taka gwarancje to bierz, pamietaj tylko ze zle dobrane komponenty lpg odbija sie tak, ze odechce ci sie gazu, juz to kiedys przerabialem w e-36, dlatego teraz zbieram na BRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam staga 300+

 

Mój zestaw wygląda następująco :

 

Reduktor gurtner - bardzo dobrze trzyma ciśnienie

wtryski magic jet - Bardzo wrażliwe na zabrudzenia

filtr czaja fl1 - lpg forum poleca fl02

 

Gazownia zamontowana prawie rok temu. Jedyna rzecz co było robione to czyszczenie wtryskiwaczy.

 

Pozdrawiam

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/thumb-bmw_jag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam staga 300-6 plus , reduktor scorpion ST i do tego listwy valteka. działa bez zarzutów. magic jety miałem w poprzednim aucie i po ok.20.tyś trzeba je było czyści. Ogólnie listwy bardzo ciche i szybkie ale niestety nasz gaz jest zbyt brudny.
powoli dochodzę do wniosku że BMW to nie marka samochodów - to nieuleczalna choroba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zacznijmy od początku i podstawowego pytania

gie07 ile masz kasy na instalacje?

bo wydaje mi się że zestaw STAG za 2900zł nie jest dobrze dobrany do auta

napisz co ci zaproponowali za te pieniądze Stag 300.6 Plus? jaki reduktor? jakie wtryski?

nawet na tym forum poczytaj o LPG w odpowiednim dziale jest troche o gazie w BMW

 

a na lpg-forum.pl poszukaj SebastianS mieszka w twojej okolicy napewno coś sensownego ci zaproponuje

 

 

nie rozumiem stwierdzenia że za 2900 PLN to chyba nie jest dobrze dobrany, za drogo czy za tanio ja za swój zestaw zapłaciłem dużo, dużo mniej :lol: montowane u dobrego znajomego w zakładzie.

powoli dochodzę do wniosku że BMW to nie marka samochodów - to nieuleczalna choroba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.