Skocz do zawartości

problem z utrata mocy w 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wita.koledzy mam problem ...autko niby chodzi normalnie do momentu gdy podczas jazdy depne mocniej gazu....wtedy zaswieca sie kontrolka swiec i beta traci moc,ledwie jedzie a ponadto glosniej chodzi...jak go zgasze i odpale na nowo jest ok do momentu dodania gazu w drodze,na postoju mozna gazowac i jest ok...pomocy!!!!!!!
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Bez podpięcia pod kompa trudno gdybać :roll:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Opublikowano
  • Autor
wlasnie byla podpieta pod kts i koles wywnioskowal ze zawor cisnieniowy paliwa jest padniety...wymienilem i bez zmian.....
Opublikowano
pewnie turbo przeładowuje i komputer wchodzi w tryb serwisowy. Sprawdź czy kierownice nie są zapieczone

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Opublikowano
  • Autor
turbina wedlug kompa dawala dobre cisnienie...a o co biega z ta kierownica??????
Opublikowano
ja tak mialem okazalo sie ze troche zapchany filtr paliwa mialem po wymianie nic :P

bmw e46 330d automat 204 ps

bmw e46 320d manual 150 ps

a3 110 ps ahf

suzuki gsxr 1000 k3 175 ps 0-200 7sek :P

bylo a6 c5 2.5 tdi quattro ake -mile wspomnienie

Opublikowano
turbina wedlug kompa dawala dobre cisnienie...a o co biega z ta kierownica??????

 

Ale jak ci turbo nie przeładowuje to w takim razie to nie to. A znalazłeś jakieś błedy w pamięci kompa?

Wewnątrz turbo znajdują się ruchome łopatki tzw. "kierownice" i często potrafią się zapiec.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Opublikowano
  • Autor
turbiny w srodku nie sprawdzalem...na kompie byly jakies stare bledy swiec zarowych....moze sa jeszcze jakies inne czujniki ktore warto sprawdzic?
Opublikowano
ale jeśli dobrze rozumuje to turbo przeładowuje dopiero pod obciążeniem ...... sprawdzaliście czy podczas wyższych obrotów też jest ok? czy tylko na jałowym?

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
  • Autor
srpawdzilem dzisiaj przewody turbiny,bylo w nich w miare sucho...lopatek nie szlo zobaczyc(sporo krecenia)..wyczyscilem tez EGR ...mysle ze moze winna jest pompa,ale komp by to wykazal(tak mysle)... :mad2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.