Skocz do zawartości

MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe


Mr.Lova

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie "dziękuję" dla Mr.Lovy i duńka. Kawał porządnej roboty. Przy okazji pytanie: Czy wiecie, gdzie są zapisane definicje fontów dla MK2? A może MK2 operuje na jakiś znakach zapisanych na trwałe w czytniku?

W pliku usw_load_2,jednak nie mam pojęcia w jaki sposób sa kodowane i jak to ruszyć.

Próbowałem przekładać moduły fontów z mk2 do mk3,żeby móc w nich pogrzebać,jednak inna jest struktura modułu,wygląda na to że mk2 ma mniej znaków(mniej niż 255),lub są inaczej kodowane niż w mk3,nie działało.

Pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Gratulacje poswiecenia. Natomiast ja w E38 z MK2 kolor mam problem, poniewaz w navi nie mam PL dzwieku. Mam FR i GB - wgrałem zamiast GB PL, menu jest polskie wszystko ogolnie bryka, ale niestety brakuje polskiego glosu w navi - macie jakies pomysly? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza wersje czyli która z Twojego chomika? Zainstalowalem V27, a pozniej soft GB - PL, nadal to samo, komunikaty glosowe w jezyku angielskim. Mam wersje FR-GB, MK2.

 

A jaki głos masz ustawiony? Męski czy żeński?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czyli nie da rady w moim przypadku zarzucic polskich komunikatow glosowych?

Moim zdaniem jesli masz meski glos to masz mk1.

Wprawdzie mozna zmienic glos damski na meski w mk2 tylko po co by ktos to robil?

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje poswiecenia. Natomiast ja w E38 z MK2 kolor mam problem, poniewaz w navi nie mam PL dzwieku. Mam FR i GB - wgrałem zamiast GB PL, menu jest polskie wszystko ogolnie bryka, ale niestety brakuje polskiego glosu w navi - macie jakies pomysly? ;>

Ok,nie czytalem wszystkich postow. Jesli wiesz jak,to zmien nazwe pliku z glosem damskim na ten z glosem meskim,zrob obraz plyty i wgraj od nowa. Bedzie smigac bez zabawy z kompem.

pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Kolega ma w swoim bmw taki czytnik http://bmw.bazzi.biz/images/anleit/navi_mk_x/mk2_1G.jpg a tak wyglada ekran http://www.nawigacje3m.pl/aukcje/bmw/bmw13.jpg juz wiem ze to jest MK2 sprawdzilem tez wersje oprogramowania i jest taka SW 2-1/60"nagralem plyte z mapa polski ale czytnik ja wypluwa".Napiszcie mi czy na to oprogramowanie moge wgrac besposrednio soft od MR.LOVA czy trzeba wczesniej wgrac inna wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktos na tym forum?nikt nie umie odpowiedziec na moje pytanie

 

Kolego, nie przesadzasz czasem? Drugi post na forum i od razu pretensje, że nie ma sztabu specjalistów skupionych nad Twoim problemem?

 

Wracając do sedna - z czym masz problem? Soft przerobiony przez Mr. Lova nadaje się do wczytania bez żadnych dodatkowych komplikacji. Natomiast jeśli czytnik wypluwa mapę, to przyczyny należy szukać w sposobie nagrania płyty. Pamiętaj, że czytniki MK1 do MK3 wymagają mode2 do poprawnej pracy.

 

Użyj opcji "szukaj", bo odpowiedzi na Twoje pytania są już na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sedna - z czym masz problem? Soft przerobiony przez Mr. Lova nadaje się do wczytania bez żadnych dodatkowych komplikacji. Natomiast jeśli czytnik wypluwa mapę, to przyczyny należy szukać w sposobie nagrania płyty. Pamiętaj, że czytniki MK1 do MK3 wymagają mode2 do poprawnej pracy.

Mapa byla nagrana na verbatimce w mode2 programem magiciso z predkoscia 4x wolniej sie nie dalo i teraz nie wiem czy jest to wina starego oprogramowania czy plyty.Najbardziej chodzi mi o to czy oprogramowanie od Mr.Lova wgra sie na taki stary soft moze tszeba wgrac jakas nowsza wersje oryginalna tylko z kad ja pobrac?Samochod nie jest moj wiec nie chce czegos spaprac.Jeszcze jedno pytanie ile trwa taka aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sedna - z czym masz problem? Soft przerobiony przez Mr. Lova nadaje się do wczytania bez żadnych dodatkowych komplikacji. Natomiast jeśli czytnik wypluwa mapę, to przyczyny należy szukać w sposobie nagrania płyty. Pamiętaj, że czytniki MK1 do MK3 wymagają mode2 do poprawnej pracy.

Mapa byla nagrana na verbatimce w mode2 programem magiciso z predkoscia 4x wolniej sie nie dalo i teraz nie wiem czy jest to wina starego oprogramowania czy plyty.Najbardziej chodzi mi o to czy oprogramowanie od Mr.Lova wgra sie na taki stary soft moze tszeba wgrac jakas nowsza wersje oryginalna tylko z kad ja pobrac?Samochod nie jest moj wiec nie chce czegos spaprac.Jeszcze jedno pytanie ile trwa taka aktualizacja.

 

Oprogramowanie od Mr.Lova spokojnie da się zainstalować na każdy istniejący firmware. U mnie MK2 czytało płyty nagrane z prędkością 10x (na laptopie). Spaprać zawsze można, ale w przypadku MK2 nie będzie to spapranie nieodwracalne. Operacja aktualizacji trwa około 6-7 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedz tylko powiedz mi jaka to jest wersja tego sw.v-?

Dzieki tez dla Mr.Lova za to oprogramowanie.

Cze.

Przerobka jest zrobiona na wersji 27 albo 28,nie pamietam juz,ale to nic nie zmienia,BMW przestalo wypuszczac nowszy soft do mk2 pare ladnych lat temu.Obecne(nowsze wersje-np.32)wnoszą zmiany tylko do mk4.

Ja do nagrywania uzywam zawsze ImageBurn.

pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcialbym nagrac to oprogramowanie od Ciebie w ImageBurn to wystarczy wskazac plik cue i jak w tym programie ustawic mode2.Mam tez MagicIso ale jakby czytnik niechcial zalapac nagranej plyty w tym programie to sprobowalbym w imageburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie zmieniłem menu na Polskie bez żadnego problemu (wielkie dzięki Mr.Love !!!) ale czytnik nie chcę przyjmować mi płyt z mapami. Płytę nagrałem zgodnie ze wskazówkami Mr.Love w programie MagicIso również ściągniętym od niego. Jaka może być przyczyna, że nagraną płytę z mapami czytnik wyrzuca spowrotem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.