Skocz do zawartości

Kupno BMw


laptop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7,3 - test którejs tam telewizji w stanach, nawet film z tego testu moge podesłać, robi się dyskusja :twisted:

 

Dlaczego twierdzicie, że Probe nie umywa się do e36! Jestem skłonny ścignąć się z e36 325 na terenie sącza macie kogoś z sącza z klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego twierdzicie, że Probe nie umywa się do e36! Jestem skłonny ścignąć się z e36 325 na terenie sącza macie kogoś z sącza z klubu?

 

To nie chodzi nawet o same osiagi. Czy jezeli Polonez z silnkiem rovera objedzie jakiegos VW czy Opla o mocy 75KM, to od razu bedzie lepszy :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :!:

 

Jeszcze co do mocy, bo piszecie ze 170 koni, Probe z najmocniejszym silnikiem 2,5 KLZE ma 193 Kuce, nie wierzycie sprawdźcie w necie :!:

 

Co do wyposażenia, ja mam:

ABS

Klime

Elektryczne szyby

Elektryczne lusterka

Elektryczny szyber

Podgrzewane lusterka

Podwójny alarm

Regulacja kierowajki

Pełne wspomaganie wszystkiego

pompowane fotele

Jedyne czego nie mam to skóry

Taki bajer jest w fotelach ze dopasowują sie pod ciebie i trzymaja jak cholera na zkretach - macie cos takiego w e36?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi nawet o same osiagi. Czy jezeli Polonez z silnkiem rovera objedzie jakiegos VW czy Opla o mocy 75KM, to od razu bedzie lepszy :?: :wink:

 

No właśnie :!:

 

Co nie znaczy ze Probe jest lepszy od 325 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do mocy, bo piszecie ze 170 koni, Probe z najmocniejszym silnikiem 2,5 KLZE ma 193 Kuce, nie wierzycie sprawdźcie w necie :!:

 

A czy ten silnik KLZE nie jest dostępny czasem tylko w Japoni?

Tak mi się wydaje, z tego co pisaliście na forum Probe, choć mogłem pomylić fakty.

 

Tak w ogóle to mam wrażenie, że każde z tych aut (BMW 325, Ford Probe) jest adresowane do innego użytkownika.

 

P.S. Laptop gratuluję zakupu, bo o ile się nie mylę to wcześniej ujeżdzałeś I gen.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowe Probe ma 8,5 do setki, dane czesto podawane sa 0-60 mph a to nie jest rowne 100 tylko 96 kmh i czesto jest tak ze do prawdziwej setki nie dobije sie na dwojce tylko trzeba zapiac trojke, oficjalne dane na europe: 0-100 kmh w 8,5 sek, V-max 220 kmh (2,5 V6 162 konie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i mi się śmiać chce. Gratuluje zakupu Probe ale z całym szacunkiem do BMW to tu nie ma co porównywać......
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, silniki KLZE byly w mazdiochach, ale pasuja do proba, mój jest przywieziony wlasnie z azji!

 

Co do tej setki... nie chce się już kłócić...

a vmax hehe kolega z klubu jechal 243! a sam mam fotki licznika, które pokazują ze dane katalogowe są po prostu nie prawdziwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście zgadzam się z tobą ze to inna klasa samochodów moje BMW jest stworzone do szybkiej i wygodnej jazdy autostradami. A nie do szaleństw na ulicach i palenie opon. Jak bym chciał sobie cos takiego sprawić to pewnie bym się rozglądał za jakąś M3.Ale ja cenie sobie komfort w samochodzie no i co dziwne jak na mój młody wiek automatyczną skrzynie ;) Ja oceniam samochód po tym jak się prowadzi, jakie ma zawieszenie, jak jest wykończone no i napęd tył to podstawa. A co do twojego pytania ile pali 750 w mieście to te podane 15 litrów to jest bardzo optymistyczne, owszem osiągalne ale bardziej realnym wynikiem jest 18-20 benzyny bo gazu nie wiem bo nie mam ;)
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie:) za cene bmw m3 wolałbym stealtha 4wd z podówjnym turbo i m3 no jakby to powiedziec zostaje w tyle:)

No to ciekawe. Jak na każde BMW znajdziesz inne fajniejsze auto u konkurencji to dobrze. Jeżdzij Dodgeami i Fordami. Auto już kupiłeś, więc nie mamy co doradzać. Jak dla mnie to nie ma sensu dalej ciągnąć wątku w szczególności ze się zrobił OT.

 

Ps. Aktualnie też nie jeżdze BMW, ale jakoś się tym bardzo nie chwale i nie wychwalam mojego auta nad BMW, bo nic to nie da. Nie to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie dyskusji (a może na jej rozpoczęcie), chciałbym zauważyć, że Probówka ma napęd przedni co dla mnie jest wystarczającym argumentem przeciw.

Probe znaczy po polsku coś w rodzaju "na próbę" i jak widać nie przyjął się w naszym kraju.

Też chciałbym mieć auto oryginalne, najchętniej zabytkowe, ale mnie nie stać więc pewnie z zazdrości napisałem ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hah NIKI właśnie takie BMW jak Ty masz mnie interesowało, ale jest po prostu za cięzkie! W sumie to nie wyścigówka, Twoje BMW a mój Probe to zupełnie inna klasa samochodów...

 

ale po prostu cie na nie nie stac! to przykre.....

750 ma za slabe osiagi? to ciekawe w ile twoje probe osiaga 200 km/h NIE 100 km/h, bo setke w 6 sekund zrobi clio v6. Cyba twoje probe po 25 sekundach od startu nie osiaga 200 km/h , moze jakies 150-160.......

wiec jesli 750 jest wedlug ciebie za slabe, to jazda probe musi byc dla ciebie koszmarem.

pomijam fakt ze samochody rodem z USA nadaja sie tylko do jazdy na wprost............

Prowadzę sklep z częściami do samochodów.

sklep@czescidobmw.pl

www.czescidobmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probe w 93 roku został samochodem roku, w 97 roku został autem miesiąca w Top GEar, ostatnio naped na przod uratował mi życie! FWD ma też swoje zalety!

 

Fiat Panda takze jest samochodem roku, takze wrecz ciesze sie ze zadna z moich BM-ek nie byla nigdy samochodem roku, bo to obciach byc w tej samej lidze co panda :duh:

Zeby nie bylo ze sie czepiam Probe - chodzi mi tylko o to ze tytul samochodu roku nic nie znaczy :mad2:

Edytowane przez MArcin 850i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się wysilili :twisted: Czyżby zazdrowsc Was opanowała! Bądż co badź probek nie ma silnika 5 litrów! bmw 750 kupie za 8000 a nie 18000 wiec zostalo by mi jeszcze na paliwo do tej bejcy na ktorym pojezdzilbym tydzien:)

 

W tej chwili mysle nad zakupem nowej bryki i kolesie z 850tkami moga sie schowac jesli chodzi o przyspieszenie i vmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak to jest jak jeden koles nie z tym samochodem pomyli forum ...

duzo szumu o nic .. a poprostu probe bedzie zawsze na rowni chociazby z calibra .. podejrzewam ze nigdy nawet nie dorosnie (juz kultowemu) corkowi VW ...

 

myslisz ze dlatego jezdzi tak duzo E36, a tak malo probe bo fordy sa lepsze ??

 

myslisz ze jakis tam dodge jest lepszy od M3 ?? ... stary .. porownujesz NIE TE samochody ... chcesz porownac do czegos M3 ?? wyciagnij z drugiej strony porszawke .. ew. jakiegos merca AMG .. co z tego ze dodge ma podobne osiagi ?? myslisz ze jego zachowanie na drodze jest rownie dobre ?? chciales sie wyrozniac - kupiles forda .. tak samo dobrze mogles kupic matiza po tuningu - tez bys sie wyroznial ..

i to ze probe zostal samochodem miesiaca to jeszcze nic nie oznacza ..

 

a porownywanie probe z E32 wogule uwazam za bezsensowne .. przeciez nikt kto chce miec duupowóz dla dwoch osob (inaczej proba nie sposob nazwac) nie kupuje limuzyny w stylu 750iL ..

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się wysilili :twisted: Czyżby zazdrowsc Was opanowała! Bądż co badź probek nie ma silnika 5 litrów! bmw 750 kupie za 8000 a nie 18000 wiec zostalo by mi jeszcze na paliwo do tej bejcy na ktorym pojezdzilbym tydzien:)

 

W tej chwili mysle nad zakupem nowej bryki i kolesie z 850tkami moga sie schowac jesli chodzi o przyspieszenie i vmax

 

Ja ci proponuje przestać takie głupoty opowiadać bo się tylko kompromitujesz :P:P:P

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mysle nad zakupem nowej bryki i kolesie z 850tkami moga sie schowac jesli chodzi o przyspieszenie i vmax

 

A mozna wiedziec jaki to samochod :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.