Skocz do zawartości

E90 : Wygospodarowanie wneki na zapas


krzysiekb0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na poczatku zaznacze ze szukalem na forum informacji o tym, ale wszedzie tylko jest o run-flatach. Prosze mi powiedziec czy sa dostepne jakies kity, czy moze jest mozliwa przerobka pod podloga bagaznika aby sie dalo wsadzic zapasowke. Nie chodzi mi o pokrowiec w ktory mozna wlozyc dojazdowke i wrzucic do bagaznika, tylko o realne miejsce pod podloga. Z gory dziekuje za porady

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nie przewidział takiej możliwośći. Albo zapas w pokrowiec, albo tak jak koledzy pisali w temacie o RUN FLAT'ach. Lub tak jak ja - czerpać radość z jazdy na Run Flatach :D :8)

 

Pzdr.

 

 

PS. Chyba, że jakieś druciarstwo.. kombinowane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nad tym zastanawiałem, zimówki mam "zwykłe" a w bagażniku wożę kompresor i uszczelniacz do opon, w razie czego Assistance. Ale na lato założę chyba ROF, szkoda nerwów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów nie mów, jeżdze juz autami ok 14 lat i nigdy wcześniej nie złąpałem gumy ...aż do teraz, w mojej E91 dwa razy już była naprawiana opona i wyciągane gwoździe i wkrety. Nie mam Run Flatów, na szczęście tylko lekko schodziło powietrze i auto poinformowało o problemie. Na szczęscie wszystko w mieście, wiec z naprawą nie było problemu.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mów nie mów, jeżdze juz autami ok 14 lat i nigdy wcześniej nie złąpałem gumy ...aż do teraz, w mojej E91 dwa razy już była naprawiana opona i wyciągane gwoździe i wkrety. Nie mam Run Flatów, na szczęście tylko lekko schodziło powietrze i auto poinformowało o problemie. Na szczęscie wszystko w mieście, wiec z naprawą nie było problemu.

 

Czujniki cisnienia w e90 są w standardzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola cisnienia w ogumieniu realizowana jest we wszystkich E9x. Nastepuje to albo za pomoca czujnikow, albo komp oblicza odchylke obrotow kol i na jej podstawie sygnalizuje przebita opone.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz..

 

Sygnał utraty ciśnienia w oponie jest zbierany z ABS... nie ma żadnych czujników w kołach. Proszę nie mieszać :nienie:

 

Druga sprawa, czy aby na pewno w każdych E9x były montowane opony Run On Flat?

 

I trzecia sprawa sygnalizacja utraty ciśnienia to opcja standardowa w każdym E9x? Pytam, bo nie wiem ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw naprawczy może pomóc ale nie musi, też sie nad nim zastanawiałem ale mając wątpliwości co do jego skutecznosci wole liczyć na assistance

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zgodnie z katalogiem części zamiennych na niektóre rynki kierowane były samochody ze zwykłymi oponami w opcji z dojazdówką w pokrowcu. Wg mojej oceny, żeby zrobic miejsce na zapas trzeba przebudować wydech (tylny tłumik), bo nie opcji katalogowj na inne rozwiązanie tylnej części wydechu. Wtedy zlikwidować schowek i może na wzór niektórych francuzów zbudować podwieszany kosz z dojazdówką. Przyznam, że nie mierzyłem czy się zmieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.