Skocz do zawartości

330d 204KM po wymianie sprzegla i dwumasu problem


kostner

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez jezdzisz dieslem nie benzyna i bedzie dymic przy dodaniu gazu na niskich obrotach "wiecej" ... jak nie zostawiasz za soba smrodu ala chuta katowice to po co sobie robic stresy ... w lusterku wstecznym zwlaszcza w swiatlach innych aut dymek jak bak stulecia wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wlasnie tak mam !! Jak z wolnych obrotow dam do podlogi to z tylu chmura tak dlugo az nie puszcze. Generalnie w sumie slabo przyspiesza czasami jest ok czasami nie. Pod koniec pazdziernika auto bedzie u blacharza stalo wiec wtryski pojada do sprawdzenia i regeneracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!

 

podepne sie pod temat. mam E34 oryginalnie 2,5tds teraz skonczylem niedawno swapa na 3.0d z E39 po lifcie 193KM. przy swapie zalozylem nowy docisk i lozysko oporowe od 3.0d i tarcze tez nowa wymiary wszystkie takie same jak w 3.0d ale wieloklin inny zeby skrzynia od tdsa pasowala.

 

problem jest taki jak opisano na poczatku: pedal sprzegla dziala dwustopniowo - pod koniec wciskania wpada w podloge i ciezko jest lagodnie ruszac i zmieniac biegi. przy swapie rozebralem sobie pompe sprzegla i tam wszystko ok, teraz zmienilem wysprzeglik na nowy bo myslalem ze on cos szwankuje ale dalej to samo. czy ktos z was rozwiazal ten problem? bo ja myslalem ze to ma jakis zwiazek ze swapem, np zbyt duzy skok tloczka w wysprzegliku, ale skoro piszecie ze u was po wymianie sprzegla takie same kwiatki sie dzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.