Skocz do zawartości

Mokra podłoga z prawej strony.


KRIS85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam. Ostatnio mam następujący problem. Mam z prawej strony z przodu i z tyłu dużo wody. Wybebeszyłem samochód, znalazłem parę dziur wiec włókno i żywica i do przodu (dziury to standard czyli rogi z przodu i po lewej i prawej stronie). Wszystko szczelene ale na wszelki wypadek nie wkładam dywanu. Samochód stoi dwa dni na deszczu i co??? Mokro z prawej strony. Moje pytanie dotyczy szyberdachu a właściewie jego odprowadzeń. Czy znajdę jakieś odprowadzenia wody w środkowym słupku??? Proszę również o jakieś pomysły czy może to być wina czegoś innego.

 

P.s. Po opcji szukaj to dużo nie znalazłem dlatego założyłem nowy temat.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej z przody jest wszystko ok. Jezdze od tygodnia bez wykładziny i nie zauważyłem by z przodu było coś nie tak. A w ktrórych miejscach przebiegają te kanaliki od szyberdachu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzic nagrzewnice, kolega mial ten sam problem niby sucho a od czasu do czasu woda, problemem okazala sie wlasnie nagrzewnica, stan plynu w chlodnicy nie wykazywal ubytku do czasu odkrecenia korka odpowietrzajacego, gdy korek poluzowal plynu ubylo a nagrzewnica zaczelo saczyc do srodka. A swoja droga zle szukales bo na tym forum jest naprawde od groma w tym temacie nie ty pierwszy masz basen w e30 :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nagrzewnica na pewno bo to nie jest płyn chłodniczy tylko woda i jest tego dosyć sporo. Co do szukania to być może źle szukałem, ale mimo starań nic konkretnego nie znalazłem..

Jutro bede rozbierał całe obicie słupka i tylne siedzenia i będę szukał tych dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.