Skocz do zawartości

E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy


zetti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego to o ile ten zaklad? moge Ci filmik nawet nagrac a mozesz tez do mnie przyjechac bo obydwie furmanki staja obok siebie na miejscach parkingowych, moze swoje fury postawimy? bo widze, ze kozak z ciebie pierwszej wody

jak pisalem, na poczatku mialo byc A6 3.0, potem testowalem 7demke 3.0 a jakos wybralem 535 i wcale bym sie z toba nie zamienil autami bo ta piatka najbardziej mi odpowiada, pomimo, ze siodemka byla 2x drozsza to jakby mi za darmo dawali i kazali jezdzic tym 5 lat to wybor padlby na 5tke, koniec i kropka, mam gdzies stereotypy bo nawet ich nie znam, mowie ze swojej praktyki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irko wchodzisz w rozmowe, nie do ciebie pisałem tylko mmw i A, ale tym to mnie zabiłeś

"potem testowalem 7demke 3.0 a jakos wybralem 535 i wcale bym sie z toba nie zamienil autami bo ta piatka najbardziej mi odpowiada, pomimo, ze siodemka byla 2x drozsza to jakby mi za darmo dawali i kazali jezdzic tym 5 lat to wybor padlby na 5tke, koniec i kropka, mam gdzies stereotypy bo nawet ich nie znam, mowie ze swojej praktyki "

 

ps. tak wogóle to osobiście uważam ze zakup 535d to największa pomyłka i żeby nie było napisze że po pierwsz e60 w dieslu to pomyłka / sam mam, pierwszy i ostatni/ , a po drugie strasznie awaryjne no i nie za szybkie do 540i nie mają szans

 

Nie mam pytan, nawet się nie zapytam dlaczego jestem kozak, a wogóle to temat mozemy skonczyć znam wasze poglądy , a wy mój

 

pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powtarzacie stereotypy i zaskład z wami ze nie jezdziliście e65 po lifcie, a jeżeli to żaden go nie prowadził, jak piszecie chce mi się śmiać, ale żeby nie było nie z was, tylklo z tego że jako argumenty podajecie dokładnie to co ja miałem w głowie jak chciałem kupić e60,a kupiłem e65, że to duza ciażka limuzyna, że przecież nie mam szofera itd... NIE JEZDZILIŚCIE e65 bo gdybyscie jezdzili to zmienilibyście zdanie , to jest naprawde niesamowite jak siódema e65 poliftowa się prowadzi naprawde jets od piątki lepsza, a trójka to wogóle szkoda pisać żadnego porównania nie ma, zresztą ja też uważam ze BMW zaczyna się od pątki i sześciu garów wszystko mniejsze ok , ale prawdziwe BMW dopiero od 5 w góre, a siódemka jest the best i polecam spróbujcie przejażrrzki to będziecie w szoku

 

 

jesli 7mka prowadzi sie de best i bede w szoku(koniecznie po lifcie) to jak sie prowadzi M5? moze bys kiedys sprobowal jak sie trzyma na zakretach, nie to co nadmuchany ponton E65 :nienie: :norty: oczywiscie joke :wink: ja wiem juz kto jest mistrzu :)

 

dla mnie E60 jest juz duzym autem, bo mam porownanie do E39 ktore jest mniejsze, zwlaszcza jak wyjezdzam z bramy garazu w pracy to widze w lusterkach roznice

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo twierdzisz, ze nie jezdzilismy 7mkami nie majac w ogole wiedzy na ten temat czym jezdzilismy...

i tu znowu roznica bo ja jezdzilem cale zycie benzyna a od 3 lat jezdze tylko dieslami i kazde nastepne auto bedzie dieslem

"535d nie sa za szybkie".... stary o czym ty piszesz? czy ja jezdze w rajdach/wyscigach? czy dla takiego auta 6,5sek do setki to jest dla ciebie nie za szybkie? a co mnie to obchodzi ile ma 540i? dla mnie 535d ma nie dosc, ze wystarczajaca moc to i nawet bym powiedzial, ze idealna do moich potrzeb

idac Twim tokiem rozumowania Tobie pupe zloje bez problemu wiec auto masz kijowe bo nie za szybkie a krytykujesz innych...

no starsznie sa awaryjne, codziennie w aso jestem, jak kupiles gniota to niczyja wina, znam 2.0d co maja nalatane pod 300k i maja sie swietnie...

od tak 7 nie jest dla mnie warta swojej ceny, auto nie jest zle ale nie za te pieniadze i zbyt duze zwlaszcza na miasto, 5 sprawia juz nielada klopot w miescie dlatego czesciej jezdze mniejszym audikiem

kazdy ma swoj typ, ktory dla niego jest bardziej odpowiedni, tam gdzies piszesz, ze bmw zaczyna sie od 5 a to brednie, 10 lat wstecz i nawet na 5 bym sie nie popatrzyl, na co mi wtedy takie duze i rozpychajace sie wszedzie auto? a na siodemke patrzylem jak na auto dla 150kilowego grubasa w wieku emerytalnym.... za duze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja wiem juz kto jest mistrzu :)

 

dla mnie E60 jest juz duzym autem, bo mam porownanie do E39 ktore jest mniejsze, zwlaszcza jak wyjezdzam z bramy garazu w pracy to widze w lusterkach roznice

 

Ja jestem mistrzu przez sz :lol: , akurat mi e39 wydaje się większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw zaczyna sie od 5 a to brednie, 10 lat wstecz i nawet na 5 bym sie nie popatrzyl, na co mi wtedy takie duze i rozpychajace sie wszedzie auto? a na siodemke patrzylem jak na auto dla 150kilowego grubasa w wieku emerytalnym.... za duze....

 

Nuie no jak tak patzrysz na auta to faktycznie nie ma co się pakować w auto dla grubasa :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie zrozumialem? jakbysmy mieli sie scigac to bierzesz wtedy AMG? :D

a bierz wtedy ja wyciagne swoje 160kilowe ciezkie dzialo i mozesz smigac nawet ferrari a odjade ci w sina dal bardzo szybko bo tam zaledwie 2,8sek i zaden czterokolowiec mi nie grozny :D

w ogole to pojechales, pisalismy o swoich bmw, gdzie skrytykowales moja za to, ze nie jest zbyt szybka majac wolniejsze auto i to duzo wolniejsze miedzy innymi tez dlatego, ze ciezkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ferarri to możemy się śmignać to będzie ciekawe, może niepotrzebnie oisałem rzeczywistość bo widzę że mocno Cię uraziłem 535d jest jakie jest.....każdy kupuje co chce, ale e65 i tak jest lepsza o duuże niebo od e60, ale jak wolisz e60 to ok kazdy ma prawo brać na co go stać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz koledzy wspomnieli to ni chodzi o to na co kogo stac bo 7ma akurat jest dla mnie osiagalna, tylko po co? caly czas nie potrafisz zrozumiec, ze nie kazdemu takie auto jest potrzebne... nie dociera do ciebie fakt taki, ze sa ludzie na tym swiecie, ktorzy moga miec bmw 7 a jednak wybieraja inne auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz koledzy wspomnieli to ni chodzi o to na co kogo stac bo 7ma akurat jest dla mnie osiagalna, tylko po co? caly czas nie potrafisz zrozumiec, ze nie kazdemu takie auto jest potrzebne... nie dociera do ciebie fakt taki, ze sa ludzie na tym swiecie, ktorzy moga miec bmw 7 a jednak wybieraja inne auta

 

a to faktycznie się nie zrozumieliśmy bo ja nie mówię o ludziach tylko o samochodach, są minimaliści, ekscentrycy.... każ∂y kupuje na co go stać co nie zmienia faktu że e65 jest o niebo lepsze od e60, a poliftowe to najlepsze - oprócz emek- auto w ofercie BMW /byłej/

 

ps. niektórzy tłumaczą sobie że to auto dla grubasa :lol:

Edytowane przez mistszu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj tamtego posta o grubasach, jeszcze raz, a potem jeszcze raz i jeszcze raz, moze zrozumiesz... teraz to zaczynam myslec, ze 7mka to auto dla ludzi, dla ktorych czytanie ze zrozumieniem to nie lada wyczyn :duh:

 

 

Sam piszesz takie rzeczy, a teraz się dziwisz :?: -+" napisałeś że siódemka to auto dla 150 kilogramowego grubasa w wieku emerytalnym:,......

tak , a pisanie w kółko że siodemka nie przez przypadek jest najlepszym autem w ofercie bmw jeszcze bardziej

 

ps. nowy stereoty grubi analfabeci na emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze zbyt malo razy jednak przeczytales, napisze pogrubionymi literami bo moze to nie interpretacja tylko slaby wzrok :D

10 lat wstecz i nawet na 5 bym sie nie popatrzyl, na co mi wtedy takie duze i rozpychajace sie wszedzie auto? a na siodemke patrzylem jak na auto dla 150kilowego grubasa

zwroc szczegolna uwage na slowa "10 lat wstecz" oraz "patrzylem", nie wiem jak u Ciebie z polskim ale dla ogolu osob to czas przeszly... innymi slowy to co kiedys bylo, no bardziej podpowiedziec nie potrafie, moj 9 letni syn zalapalby odrazu, mysle, ze drugi, ktory ma 8 lat tez dalby sobie z tym rade...

 

nie, kolego moj nowy stereotyp czytajac twoje wypowiedzi to biznesmeni z przypadku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze zbyt malo razy jednak przeczytales, napisze pogrubionymi literami bo moze to nie interpretacja tylko slaby wzrok :D
10 lat wstecz i nawet na 5 bym sie nie popatrzyl, na co mi wtedy takie duze i rozpychajace sie wszedzie auto? a na siodemke patrzylem jak na auto dla 150kilowego grubasa

zwroc szczegolna uwage na slowa "10 lat wstecz" oraz "patrzylem", nie wiem jak u Ciebie z polskim ale dla ogolu osob to czas przeszly... innymi slowy to co kiedys bylo, no bardziej podpowiedziec nie potrafie, moj 9 letni syn zalapalby odrazu, mysle, ze drugi, ktory ma 8 lat tez dalby sobie z tym rade...

 

nie, kolego moj nowy stereotyp czytajac twoje wypowiedzi to biznesmeni z przypadku :wink:

 

acha chodzilo Ci ze kiedys, takie zwierzenia z mlodosci :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie pupe zloje bez problemu wiec auto masz kijowe bo nie za szybkie a krytykujesz innych...

 

raczej nie jak A mnie kojarzy to śmigam też AMG E63 po ładnym tuningu

 

nie schlebiaj sobie tak, w ogule nie kojarze , warszawa to wies ktora ma 2 miliony mieszkancow

 

troche slabo kupiles bo jesli sie orietnujesz to E63 jezdzi slabiej niz E55, mimo ze to nowszy silnik i wolnossacy, trzeba bylo kupic M5 , przynajmniej ma lepsze osiagi i nie ma skrzni automatycznej dla pierdzidziadow

 

E65 jakie by nie bylo to i tak model gorszy niz E60, jest bardziej niz nieudany, nie przypomniam sobie zadnego modelu BMW ktory by przeszedl tak drastyczny lifting, musisz sie z tym pogodzic, a swoje zachwyty mozesz wylewac na innym forum dotyczacym 7er :lol:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja wiem juz kto jest mistrzu :)

 

dla mnie E60 jest juz duzym autem, bo mam porownanie do E39 ktore jest mniejsze, zwlaszcza jak wyjezdzam z bramy garazu w pracy to widze w lusterkach roznice

 

Ja jestem mistrzu przez sz :lol: , akurat mi e39 wydaje się większe

 

 

przez sz ? moze masz problemy z jezykiem polskim???

E39 wieksze? masz problem z oczami jednak :cry2:

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu jest chyba zakochany w swojej 7'ce jeśli twierdzi, że to co ma to auto naj, naj i jeszcze raz naj :duh:

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chciałbym zwrócić wszystkim uwagę, że temat wątku to spadek wartości E60 po wprowadzeniu następcy a nie o wyższości E65 nad E60 i vice versa (a trwa to od 2giej strony). Więc może ochłońcie wszyscy mistrzowie i bossowie :lol: :lol: i zakończcie ten OT :duh: :duh: :duh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to wy macie kompleksy , poprostu nie jesteście w stanie przyznać że e65 jest lepsze od e60, co jest podstawą filozofi i strategi firmy BMW ,

 

A, to mój nick jak byś nie wiedział :shock: , a to ty masz chyba problem ze zrozumieniem co to jest nick, a ja sobie nie schlebiam tylko pisałeś że mnie znasz, no to chyba wiesz co piszesz :?:

 

M5 nie jest szybsze od mojej e63 AMG bo jak byś mnie znał jak pisałeś to byś wiedział że moja jest po mclarenie i ma grubo ponad 600koników, ale nieważne :duh:

Jak piszesz że e60 jest pod każdym względem lepsze od e65 to ty pojęcia o samochodach nie masz rzadnego , a dotego jeszcze masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem bo od początku pisze tylko o poliftowej e65

Podsumowując to wyszliście na bande niedouczonych, drobnomiasteczkowych cwaniaczków , którzy nie są wstanie merytorycznie podejść do rozmowy, tylko teksty typu: " ja wole", "ludzie wolą", "mi wystarczy"albo że e60 ma lepszy czas na torze, albo w zakrętach :duh: :mad2: :duh:

 

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2006r 660km 6,3l na 100% są inne kompresory , skrzynia wzmocniona, inne wałki, oprogramowanie tłoków nie jestem pewny, samochód jest dosyć wybajeony jak na merca, ale i tak wole bmw :D , a tak przy okazji będziekupienia jak kogo Edytowane przez mistszu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.