Skocz do zawartości

320d Radio+ogrzewanie=szum


NOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie..a mianowicie zauważyłem w swojej Buni problem z radiem tzn. przy włączeniu ogrzewania tylnej szyby uciekają fale (wszystkie) i radio zaczyna głupieć.Do tej pory nie miałem z tym problemu,przeszukałem forum i wiem że kilku kolegów miało/ma ten sam problem ale nie doczekali się porady więc dlatego zacząłem nowy temat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ja mam to samo w mojej niunii; znajomy zaproponowal zebym zalozyl kondensator na alternator, powinno pomoc. Mi dodatkowo po wlaczaniu silnika zaczyna szumiec CB a jak wlacze ogrzewanie tylnej szyby to juz tragedia sie robi. Zamontowalem filtr przeciwzakłóceniowy ale to jednak nic nie daje. W przyszlym tygodniu mam zamiar zamatowac ten kondensatorek to dam znac co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widac bardzo typowa usterka dla E46. Tez mam podobnie w swoim Touringu. Jak wlaczam ogrzewanie to radio szumi.

Rzeczywiscie bylo sporo watkow na tym forum zwiazanych z tym tematem. Ktos nawet wskazywal na okreslona czesc w tylnym slupku, ktora jest odpowiedzialna za ten balagan. Ale nikt nie opowiedzial nigdy jak sobie z tym poradzil. Czy wymienial cala czesc, czy po prostu jakies styki sniedzieja, czy kabelki trzeba wymienic, jak sie tam dostac. Jesli jest ktos kto przewalczyl ten problem to niech opisze w kilku punktach cala procedure i czy sa potrzebne jakies czesci zamienne...

 

Ech Ci konstruktorzy BMW. Zawieszenie czy silnik to potrafia zrobic ale z elektryka sa na bakier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.