Skocz do zawartości

E-60 <--> BT - jaki telefon ?


Bolekgt2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem E-60 / 2004 z nawigacją Business na jedną kieszeń DVD.

Obecnie posiadam telefon LG KG 800 i udało mi się go połączyć przez BT na tyle żeby odbierać rozmowy i nic więcej. Nie eksportuje książki itp. A NAJGORSZE JEST TO że co pół minuty wydzwania do kogokolwiek kto znajdzie się w połączeniach (odebranych, nieodebranych, wykonanych) Na tą chwilę na bieżąco czyszczę historię i jakoś sobie radzę. Moim zdaniem jest to niepełna kompatybilność tych urządzeń. Do 2 tygodni kończy mi się umowa z operatorem i proponują mi nowe telefony. I w tej chwili chciałbym się zwrócić do kolegów z forum którzy używają takiej konfiguracji o radę : JAKI TELEFON WYBRAĆ ???

Z jakim systemem ???

 

Na stronie operatora znalazłem takie oferty:

- Nokia N95 - symbian

- Nokia 6700 - S40

- Nokia 6210 - symbian

- Nokia E71 - symbian - wymieniam te bo chyba wolałbym Nokię

oraz

- iPhone 8/16 GB - windows - też wchodzi w grę

 

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już kiedyś kupiłem w komisie - bateria była w stanie agonalnym - pokazywała maxa a na 2 minutowej rozmowie siadała. Kupiłem następną "nową" i też była jakaś zleżała :mad2:

Proszę jednak o posty w temacie - komis czy operator - to inna kwestia :wink:

Chcę wiedzieć JAKI TELEFON :cry2:

Edytowane przez Bolekgt2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień komis bo Cię oszukuje.

A tak poważnie , jak nie weżmiesz abonamentu powiedzmy za stówe to wybór telefonów

masz kiepski.

Jedz do komisu lub salonu weż na próbe to co Cię interesuje załaduj swoją karte

i wszystko jasne.

Dwa telefony tego samego modelu ,a soft w jednym starszy i już będziesz miał problem z książką.

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej e60 (2006, navi biznes) bluetoth działa bezbłędnie z Nokią e66 i Nokią e51 (nie ściąga tylko książki telefonicznej z telefonu)

udało mi się go również sparować z palmtopem HTC HD, ale ciągle zrywał łączność (utrata na chwilę, by za moment znowu się połączyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- iPhone 8/16 GB - windows - też wchodzi w grę

Windows ?!?!?!

W iPhone masz system iPhone OS i z Windows to na szczęście nie ma kompletnie NIC wspólnego.

 

A w temacie... no cóż ja polecam tylko iPhone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię z tego, że nie było możliwości wybierania numerów przez I-drive'a ???

Z I-drive'a mogę wybrać numer wybierając cyfrę po cyfrze (warunek - numer telefonu mam w głowie)

Jak się już trochę podzwoni - to można wybierać numery z listy ostatnio wybieranych / odebranych.

Da się więc żyć, ale fajniej byłoby mieć pełną książkę telefoniczną skopiowaną z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczyłem 2 opcje - z Nokią N95 oraz obecnie z iphonem. Nokia się paruje bez problemu, ale działa to tylko jako zestaw głośnomówiący - nie pobiera książki telefonicznej i trzeba wybierać numer z telefonu, a nie z idrive'a. Z tego co się orientuję, to działają w pełni tylko proste Nokie - bez Symbiana. Jak kupowałem auto, to sprawdziłem temat współpracy smartfonów z systemem BMW i tylko iphone zapewnia pełną kompatybilność - łącznie z podstawką snap-in. Między innymi dlatego zakupiłem iphone'a i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem, ale to już totalnie off-topic.

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też zmieniam telefon (mam SE 880, który łączy się w pełnym zakresie i działa perfekt, ale aparat już się sypie). Na tej stronie jest pdf, który opisuje dokładnie co i w jakim zakresie się łączy http://www.bmw.com/com/en/owners/navigation/bluetooth/recommended2.html Oczywiście jest dużo uwag i zastrzeżeń ale lepszej ściagawki nie ma. Uwaga, na wersje e60 oraz softu poszczególnych komórek, to ma znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w SAMSUNGU dzieje się tak że gdy załączę BT to od razu woła telefon po włożeniu klucza do stacyjki aby w telefonie wcisnąć TAK że chce połączyć , jak wcisnę NIE to po 5-10sek wyskakuje znowu "czy chcesz połączyć" a razem z komunikatem na telefonie jest denerwujące piknięcie , czy jest możliwość jakoś zmienić to aby tylko np. 2-3 razy się zapytał czy "chcesz połaczyć' czy jest to nie do zmienienia ?i będzie się darł dopóki nie wcisnę TAK ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczyłem 2 opcje - z Nokią N95 oraz obecnie z iphonem. Nokia się paruje bez problemu, ale działa to tylko jako zestaw głośnomówiący - nie pobiera książki telefonicznej i trzeba wybierać numer z telefonu, a nie z idrive'a. Z tego co się orientuję, to działają w pełni tylko proste Nokie - bez Symbiana. Jak kupowałem auto, to sprawdziłem temat współpracy smartfonów z systemem BMW i tylko iphone zapewnia pełną kompatybilność - łącznie z podstawką snap-in. Między innymi dlatego zakupiłem iphone'a i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem, ale to już totalnie off-topic.

 

Kal

:cry2: A ja właśnie na początku (1post) wymieniłem prawie wszystkie z Symbianem :mad2:

Więc która NOKIA łączy się z wszystkimi funkcjami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że wszystkie SE współpracują w pełnym zakresie z bt w e60 (pewnie też w jakimś stopniu zależy to od softu).SE K750i, K800i i teraz C902 działają bez najmniejszych problemów. Nokia 9300i, E65, 6303 łączą się, ale nie kopiują książki adresowej, a bez tego wg. mnie telefon w aucie nie ma sensu.
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.