Skocz do zawartości

Kreski na obrotomierzu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
U mnie zawsze 8. Auto po lifice i wg aso "tak ma być!" ;)
Opublikowano
Mnie ten bajer też nigdy nie działał. W zeszłym tygodniu w serwisie update-wali mi cały soft przy zmianie joysticka i nadal paski nie pokazują temperatury.pozd

 

W jakim celu wymieniałeś joystick - bo sie zepsuł, czy może wymieniałeś na ten nowy?

 

Kal

 

joystick -gałka zmiany biegów w automacie (miałem na myśli)

 

w lipcu po umyciu samochodu na myjni ręcznej zaczęła migać pozycja P (parking) samochód odpalał a nie szło zmienić biegu i żadnego alarmu nie było.

i tu pragnę "podziękować" firmie Smorawiński za totalne olewanie klienta celowe rozłączalnie rozmowy nie wywiązywanie się z usług gwarancyjnych i wmawianie że jak auto było kupione zagranicą to nie może przyjechać laweta, bo na pozycji P nie idzie przepchać z wiadomych przyczyn tak czy inaczej po pół godzinie samo się naprawiło ale co się wstydu najadłem i nie wspominając o blokowaniu ludziom interesu na 0,5h.A najlepsze jest to że ta myjnia było oddalona od serwisu max. 600m

i pierwszy raz żałowałem że kupiłem bmw.

Wiem że nikogo nie przekonam ale jak ktoś ma coś do załatwienia w serwisie Smorawiński & co. to niech wybierze inny serwis.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
kal800 wiekszosc a w zasadzie wszyscy ci co maja 530d maja 8 kresek a ty masz 535d i pewnie tutaj jest powod bo u mnie jest to samo, tez mam 4 kreski jak sie rozgrzeje w 535d, stawiam, ze wszystko jest ok ;-)
Opublikowano

cześć,

 

ja miałem ten sam motyw ze skrzynią. miganie p, zero możliwości wrzucenia biegu. po 30 min. sam się "naprawił". czyli mam rozumieć że dżojstik do wymiany?

 

pzdr

 

 

 

w lipcu po umyciu samochodu na myjni ręcznej zaczęła migać pozycja P (parking) samochód odpalał a nie szło zmienić biegu i żadnego alarmu nie było.

i tu pragnę "podziękować" firmie Smorawiński za totalne olewanie klienta celowe rozłączalnie rozmowy nie wywiązywanie się z usług gwarancyjnych i wmawianie że jak auto było kupione zagranicą to nie może przyjechać laweta, bo na pozycji P nie idzie przepchać z wiadomych przyczyn tak czy inaczej po pół godzinie samo się naprawiło ale co się wstydu najadłem i nie wspominając o blokowaniu ludziom interesu na 0,5h.A najlepsze jest to że ta myjnia było oddalona od serwisu max. 600m

i pierwszy raz żałowałem że kupiłem bmw.

Wiem że nikogo nie przekonam ale jak ktoś ma coś do załatwienia w serwisie Smorawiński & co. to niech wybierze inny serwis.

Opublikowano
Nie mogę Ci napisać że tak albo nie bo nie zajmuję się branżą samochodową.Pojechałem do serwisu (gwarancja) zdiagnozowali i wymienili swego czasu w ebay.de było mnóstwo tych gałek więc jest coś na rzeczy. off-topic stara była plastikowa a nowa jest z aluminium bo jest teraz jakaś zimniejsza (wiem że zrobiło się zimniej na dworze :) pozdrawiam
Opublikowano
Nie mogę Ci napisać że tak albo nie bo nie zajmuję się branżą samochodową.Pojechałem do serwisu (gwarancja) zdiagnozowali i wymienili swego czasu w ebay.de było mnóstwo tych gałek więc jest coś na rzeczy. off-topic stara była plastikowa a nowa jest z aluminium bo jest teraz jakaś zimniejsza (wiem że zrobiło się zimniej na dworze :) pozdrawiam

 

Może ktoś potwierdzić z tą aluminiową gałką? Ten tandetny kawałek plastiku mnie najbardziej razi w całym wnętrzu mojego auta i bardzo chętnie go wymieniłbym na solidniejszy - aluminiowy. Paul, masz jakiegoś linka do takiej gałki na e-bay? nie wiem jak to jest po niemiecku ;)

 

Kal

Opublikowano
...u mnie również...nigdy nie zeszło niżej niż na ostatnim zdjęciu...
  • 9 lat później...
Opublikowano
jezeli zalozmy kresek jest do 5,5tys obrotow, to da sie w tym momencie zakrecic do 6,5 czy jest jakas blokada?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.