Skocz do zawartości

czip / paliwo


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

czesc,

 

e61 jezdzone w mojej rodzinie znalazlo sie (niestety, nic nie dalo moje zrzedzenie i odradzanie :) ) dzis u mastersa, 530dA, silnik 235KM w serii, mial 229KM, po czipie 265KM

 

ale nie o tym...

 

"rodzina" niezbyt wtajemniczona w sprawy motoryzacyjne uslyszala u mastersa, ze w tych silnikach nie nalezy uzywac ON wzbogaconego (verva, v-power itp.), podobno chodzi o temp. spalania, ktora jest w przypadku tych paliw wyzsza i jakos ma szkodzic silnikowi - ktos cos o tym slyszal? ja do mojej poczciwej buni leje v-power, wiec sie troche zainteresowalem tematem

 

poza tym - czy cena 2,2k + vat to normalna cena za czipa? jakos wydawalo mi sie, ze ludzie pisali na forum o nizszych cenach

 

pozdr

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masters mowi prawde.

 

Lej zwykla wache bedzie dobrze.

 

Vervy , V-powery i inne BP Ultimaty maja wlasnosci myjace i czyszczace dla silnika. Spalaja sie w wyzszej temp. niz zwykle paliwa i w silnikach z dpf moga powodowac obciecie wydatku wtryskiwacza i w zwiazku z tym spadek mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym - czy cena 2,2k + vat to normalna cena za czipa? jakos wydawalo mi sie, ze ludzie pisali na forum o nizszych cenach

 

pozdr

 

jak za zboże, rozsądna cena to 1700-2000 brutto

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja robilem w ADT we wroclawiu u goscia i musze powiedziec ze jestes zadowolony ze 150hp podniosl mi na 195hp ale co wazneijsze moment wzrosl z 298nm na 370nm spala mi minimalnie mniej a radosc z jazdy jest naprawde duza:)

 

Kolego miałes 298 nm w serii i zdecydowałes się na chipa ?? Ja bym najpierw sprawdził co dolega twemu autku że jest tak słabe.

Poza tym ADT Wrocław ma bardzo złe opinie - cena jest tu adekwatna do jakosci usług- chociaz jak zaznaczam kieruje sie opiniami jakie przeczytałem w internecie. Wrzuć wykres jak masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić chip od Bagora z forum bmw-tds:

http://bmw-tds.pl/forum/viewtopic.php?t=1316

Można u niego również w dobrej cenie z hamownią.

Ja, i kilkadziesiąt osób jeździmy na tych chipach - niektórzy zrobili po kilkadziesiat tysięcy km i jest ok.

Po wypróbowaniu pierwszego chipa, Bagor następnego /w cenie/ zrobił mi według moich zaleceń i jest OK. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.