Skocz do zawartości

centralny zamek nie otwiera drzwi kierowcy


Conrado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pojawil sie mi problem z zamkiem w aucie

Mam zalozony jakis alarm (no name) kilka lat juz ma.

Samochodzik zamykalem otwieralem nie bylo zadnych problemow z nim.

Ktoregos dnia chce zamknac samochod a tu dzonk. Alarm zazbraja swiatla mrygaja syrenka pika ale nie rygluja sie drzwi. Nie probowalem z kluczyka bo mialem rozwalone wkladki i tylko pilotm da sie. Dzisiaj postanowlime to naprawic. Zauwazylem ze jak w pilocie naciskam przycisk to cos w frzwiach slychac jakby cichutki dzwiek silownika ale nie zamykal. Gdy pomoglem reka wciskajac rygielek zamknelo drzwi. Diagnoca wymiana silownika. Pojechalem na szrot wykrecilem zamontowalem a tu dalej to samo. Postanowilem naprawic wkladke aby dalo sie kluczykiemn zamykac auto. Rozebralem klamke i zepsute byly te malutkie wylacznkiki ktore wkladke zwiera i daje impuls do c. zamka. Wycieczka na inny szrot zakup podmiana. Po wymianie jest tak ze zamykla sie kluczykiem i wszystko zamyka ladnie. Problem jest taki ze gdy otwieram kluczykiem otwiera wszystko oprocz drzwi kierowcy. Musze potem pilotem alarm zazbroic potem rozbroic i jednoczesnie ciagnac rygielek od drwi kierowcy. Wtedy sie otworzy. Silownik na 100% dobry. Obstawim ze alarm spustoszenie robi ale nie znam sie na tyle by grzebac w sterowniku alarmu. Ma ktos jakis pomysl bo juz w aucie doprowadzilem wszystko do idealu a tu taki niesmak sie mi przytrafil.

Juz mi nie zalezy na alarmie i pilocie byle otwierac normalnie kluczykiem bez kombinacji.

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
hym........... u mnie z kluczyka nie chodzi od strony kierowcy nic przedzwonilem kabelki przejscie jest zmienilem dwukrotnie mikro wylaczniki, gdy pociagne za klamke zapala mi sie swiatelko we wnetrzu lecz kuczykiem nic niemoge wskorac . Pozdr

Inni tez dostarczaja Radość z jazdy :)

http://img222.imageshack.us/img222/4316/drivingpleasure2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.