Skocz do zawartości

Przepływka


megi843

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłam ostatnio BMW 735 3,5 L w benzynie,1992 r. 155 Kw. Niestety od gazu rozwaliła się przepływka.Chciałam zapytać czy warto kupować uzywana czy wymienić na nową.I gdzie można kupić przepływke.Szukałam na necie i nie ma. :| Pozdrawiam :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepływka do 3.5 to raczej chodliwa rzecz . Musisz uzbroić się w cierpliwość i dokładnie przeszukać allegro szukając 735 na części.

Nowa przepływka do horrendalny wydatek , a biorąc pod uwagę to że masz gaz raczej nie warto bo przy następnym strzale nową przepływke szlak trafi.

Pozdrawiam Kanap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klapka niewiele daje...w czasie wybuchu sila jest tak duza,ze przeplywka i tak dostaje.Zrob porzadek z instalacja,z przewodami WN i swiecami,moze to da jakis skutek.Domyslam sie,ze masz zwykla instalke a nie sekwencje...jezeli tak to pozbadz sie jej bo czekaja Cie tylko klopoty i kupa nerwow,zaufaj mi...wiem cos na ten temat.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mama zwykłą i mnie przeraża to wybuchanie,chociaż jak nie docisne to nie wybucha,ale sama perpektywa jazdy z tym mnie przeraża.Niestety narazie pozwoliłam sobie na zakup samochodu,na zmaine instalacji musze poczekać,dlatego narazie szukam tymczasowych rozwiązań.Dzięki za odp.,napewno porobie to autko,mam go dopiero od soboty i wybuchło 3 :? razy.Jeśli macie jeszcze jakieś podpowiedzi to czekam.Z góry dziękuje :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmien przewody WN, swiece, wartalo by sprawdzic w jakim stanie jest palec i rozdzielacz to sa wazne rzeczy. Pewnie regulacja gazu tez nie zaszkodzi. Ja u siebie wymienilem te wszystkie rzeczy i od prawie 15tys km mam spokuj z wybuchami a zdarzaly sie strzaly i to dosc mocne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przepływki są na allegro,trzeba dobrze poszukać.Pamiętaj,że do twojego silnika pasuje też przepływomierz z 3.0 m30 jest identyczny.E34 jest o wiele więcej niż e32,wpisz w wyszukiwarce allegro przeplywomierz e34 535 lub 530,a napewno coś się wyświetli :8)
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam;

też miałem tą samą bolączkę;

poszukaj na forum elektroda użytkownika MUSCULUS,łap z nim kontakt --robi coś rewelacyjnego-elektronikę do adaptacji przepływki nowszej generacji (bez klapki).

Jestem w trakcie przebudowy swojej instalacji,w oparciu o jego przepływkę- tak,że na razie własnych spostrzeżeń nie mam,

ale ci co ją montowali piszą o samych zaletach.

Po skończeniu przebudowy dorzucę swoje refleksje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Już mam aytko pięknie zrobione :D Fakt,że jeżdze teraz tylko i wyłącznie na benzynie,ale przynajmniej nic mi nie strzela i samochód nie staje na środku drogi :) Jeszcze nie wiem ile żre tego paliwa,ale napewno nie mało jak to 3,5 L,ale dopóki nie mam środków na to,żeby zmienić na sekwencje to pojeżdze tak.Samochód nawet lepiej chodzi :lol: Nowa przepływka wiele dała... Pozdrawiam wszystkich :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.