Skocz do zawartości

zakodowane radio


yescube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chodzi o radio oryginalne bmw bavaria reverse rds,

ostatnio musiałem wymienić aku na nowy i auto stało 3-4 dni bez baterii. radio przez ten czas się zakodowało, myślałem, że pamiętam kod ale wpisywałem kilka razy i [BAD]. odszukałem dziś ten kod, ale radio nie wyświetla już CODE, tylko te kreseczki.. czekałem dziś 2 h na włączonym zapłonie i radiu, ale nic to nie dało. Jest na to jakiś sposób??? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tylo nie wiem gdzie :(

Poza tym kod mam napisany na karteczce od radia. Juz go kilka razy wpisywalem jak na jakis czas odlanczalem aku. Tylko teraz jak w mrozy wyciagnolem akumulator na kilka dni aby mu bylo cieplej i aby go doladowac to po wlozeniu go do auta napisu CODE juz nie bylo tylko 4 kreseczki ----. I tera nie da sie nic zrobic.

A jak kolega wyzej pisze nie chce mi sie czekac pare dni czy 2 tyg. Bo jutro jade w daleka podroz i chetnie bym posluchal jakiegos brzeczenia jadac.

Kupilem juz radio i przejsciowke ale czy czekaja mnie jeszcze jakies niespodzianki czy wszystko powinno byc ok po podlaczeniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamontowaiu nowego radia wszystko powinno być ok.Jedynie co bedziesz musiał robić to ustawiać stacje radiowe po wyłączeniu zapłonu.Zależy do czego masz zasilanie podpięte.Ale jak jest orginał to radio raczej nie bedzie pamiętało stacji.Przynajmniej u mnie tak jest ale mi to nie przeszkadza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylo nie wiem gdzie :(

Poza tym kod mam napisany na karteczce od radia. Juz go kilka razy wpisywalem jak na jakis czas odlanczalem aku. Tylko teraz jak w mrozy wyciagnolem akumulator na kilka dni aby mu bylo cieplej i aby go doladowac to po wlozeniu go do auta napisu CODE juz nie bylo tylko 4 kreseczki ----. I tera nie da sie nic zrobic.

A jak kolega wyzej pisze nie chce mi sie czekac pare dni czy 2 tyg. Bo jutro jade w daleka podroz i chetnie bym posluchal jakiegos brzeczenia jadac.

Kupilem juz radio i przejsciowke ale czy czekaja mnie jeszcze jakies niespodzianki czy wszystko powinno byc ok po podlaczeniu??

 

A radio wogle nie reaguje na przyciski , nawet na 1,2,3,4??

spróbuj tego:włączony zapłon i włączone radio i czekasz do godziny a czasem i dłużej aż radio będzie chciało kodu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Czymś trzeba zatwierdzić. Na szczęście nie musiałem tego robić w Bavaria.

 

No właśnie o to mi chodzi bo ja mam kod do swojego radia tylko jak go zatwierdzić bo po wpisaniu nic się nie dzieje :/ proszę o jakąś wiadomość jak ktoś już rozkodowywał radio i wie jak to się robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.