Skocz do zawartości

E39 520i instalacja gazowa jaki dobry zakład waszawa


comandpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

jesli KME ci odpowiada to polecam Warszawa Targówek ul. Lisia - Arek tel.608274878. Tylko poproś o lepsze wtryskiwiacze np. magic jet. Gazowałem u niego 4 bmw, także 520 i jest ok. /R6 jest super silnikiem do gazu/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz mam stycznosc z gazem i nie bardzo mam o nim pojecia, a zwlaszcza nie znam sie na rodzajach czy modelach p: tak jak wyminiłes KME nic a nic mi to nie mówi, ale jak mówisz ze jest ok to super.

 

jaki jest +/- koszt takiej instalacji ??

 

dzieki za odpowiedz pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobrego gazownika to zadzwoń do tego:

Paweł 600 412 663 - ma warsztat pod Ostrowią Mazowiecką. Rok temu płaciłem 3000zł za instalację KME, wtryski MagicJet, butlę w kole (wchodzi 50l), wlew pod klapką wlewu paliwa. Przejechałem 40.000km bez większych problemów (problemy były spowodowane kiepską jakością gazu, elementy wymienione na gwarancji). To polecany na forach gazownik, sporo osób u niego montowało instalację. :cool2: Mam do niego 100km w jedną stronę i nie waham się jechać jak jest coś nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Ci MIGAZ na Modlińskiej- gazowałem u nich moją 523i i zrobiłem jak na razie 20tyś. bez problemu. Za 3 tyś zł masz pięknie wszystko założone i nie trzeba przepłacać na jakieś niewiadomo jakie instalki. Ja mam stag300, magic jet, reduktor eg200.

Zakład polecany na forum LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, instalacje gazowe z półki w granicach 3000 zł. można podzielić na KME i Stag, stag podobno jest lepszy a na pewno prostrzy w ustawieniach dlatego wolą go instalatorzy. Ja mam od pięciu lat KME i jestem zadowolony. Tak samo mówią że KME nie wyrabia termicznie i potrafi zamrozić gaz w czasie jazdy. W v8 mam Golda i jeżdziłęm odcinki po 100 km z prędkością non stop 180-200 /autostrada A4/ i nigdy nie przełączyło na benzyne, a nawet dłuższe odcinki po 250 km/h nie sprawiały problemów. Tak więc popytaj o ceny i decyduj - zestaw PAVKO jest nawet rekomendowany do twojego auta. Nie miałem nigdy staga więc nie modę go porównać do KME. Moge jedynie powiedzieć że reduktor KME jest prosty jak budowa cepa i każdy może go sam rozebrać, przeczyścić i naprawić bo jest tak prosty że nie ma co się w nim psuć /jedynie wymiana gumek/ a każdy reduktor przy obecnym gazie może się zasyfić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA swoje zagazowałem w Rembertowie na Fishera. E34 chodziła bezawaryjnie przez 4 lata, teraz E39 trochę wg mojej oceny za dużo bierze gazu, ale jestem dopiero 2 miesiące po założeniu, więc mam nadzieję, że się spalanie zmniejszy.

Polecam z czystym sumieniem ten warsztat, butla w kole , wlew pod klapką razem z benzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.