Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam kogoś kto mógłby podjechać z komputerem, ponieważ unieruchomiłem swoją E46 i wydaje mi się, że trzeba jej resetu EWS, najlepiej jak najszybciej, moja inpa przestała reagować.

Odwdzięczę się.

Pozdrawiam.

(Moderator, kolego napisz skąd jesteś, przecież nikt nie będzie jechał 500km do diagnostyki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Serdecznie!

 

Czy jest ktoś z okolic Warszawy - najlepiej południowa strona - kto ma sprzęt i wiedzę do zakodowania/przeprogramowania BMW F11?

Chodzi raczej o pierdoły typu wideo z usb, jakieś dokładniejsze wskazania komputera pokładowego i takie tam

 

Bardzo chętnie skorzystam z usług :) - jeżeli da radę to info na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, ponieważ próbuje w różnych miejscach i brak jakiegokolwiek odzewu.

 

Czy ktoś może mi pomóc, albo polecić kogoś z Warszawy bądź okolic kto mógłby mi uruchomić aux i usunąć błąd SOS po wyrzuceniu oryginalnego telefonu i dodaniu bluetooth?

 

Ewentualnie pobawić się w uruchomienie kilku funkcji w moim staruszku.

 

Na wszelkie informacje czekam na PRIV :)

 

 

Pacjent: E60 m54b22

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
C poniedziałku do niedzieli będę w Kutno w swoich sprawach. Komu trzeba kodowanie/diagnostyka E/F serii, również mapy do nawigacji, polskie menu, również diagnostyka i kodowanie VAG Group, proszę dzwonić. Jeśli nie podniosę słuchawkę , to oddzwonię. 792655804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Warszawie w weekend (19.08-21.08 / może do 22.08), mam oryginalną głowicę, oryginalne oprogramowanie i odpowiednie zabezpieczenie prądowe. Jeśli jest ktoś zainteresowany uruchomieniem ukrytych funkcji w aucie/ aktualizacją oprogramowania lub map nawigacyjnych to zapraszam do kontaktu przez PW lub 731933333)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!! Warszawa - Mokotów/Czerniakow! POMOCY!!!

 

Dzis probowalem usunać inspekcje w e90 2.0i '05 i zrobilem restart ECU i lub cos zle zrobilem. I teraz nie dziala mi srodkowy panel od nawigacji (nic sie nie ozywa, czarny i Uj), radio (nic nie wyswietla, muzyka nie gra, plyty nie oddaje), klima (nie mozna wlaczyc jej przyciskiem) :duh: :duh: :duh: :duh:

 

Zczytane bledy:

E R R O R M E M O R Y

-----------------------

 

Date: 17.08.2016 12:00:45

Model: E89X

Scope: all control module

JobStatus: OKAY

Quantity: 14

-----------------------------------------------------------------

ADR Gen. name JobStatus

90 VIRTSG90 ERROR_ECU_SERVICE_NOT_SUPPORTED

-----------------------------------------------------------------

ADR Gen. name JobStatus Number of errors

 

Error code Kind of error

00 JBBF OKAY 2 Error stored

A6D1 61

A6E7 68

01 MRS OKAY No Error stored

12 DME/DDE OKAY 2 Error stored

2A61 44

2B9E 42

29 DSC OKAY No Error stored

40 CAS OKAY 1 Error stored

A0AE 60

56 FZD OKAY 1 Error stored

A687 60

60 KOMBI OKAY 1 Error stored

9312 60

62 MOSTGW OKAY 1 Error stored

A16B 20

64 PDC OKAY No Error stored

67 ZBE OKAY 1 Error stored

A2CC 60

72 FRM OKAY 1 Error stored

9CB5 60

73 CID OKAY 1 Error stored

A46C 60

78 KLIMA OKAY 1 Error stored

9CA7 60

================================================================

 

po usunieciu dalej sie pojawiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

włączyłeś tryb enegooszczędny lub transportowy (ewentualnie slep mode)

usunąć wyłączyć tryb i zrobić synchronizacje DME/CAS jak nie będzie chciał odpalić

INPA >Functional jobs > F6 > transportmode OFF

Częsty błąd u początkujących :D nie włącza się opcji w INPA jak się nie zna :nienie:

Widziałem już niedawno jak chciałem kupić e91 jak ktoś wymienił całą magistrale Cas , FRM , mask itp ponieważ nie umiał wyłączyć trybu uśpienia

co mnie naprowadziło, tryb transportowy był w silniku na ON, a radio i działało co nie powinno przy tym trybie .

Mówiłem Ci że nikomu nie będzie się chciało po numerach szukać błędów i Tobie podawać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Od poniedziałku 22.08 będę w Garwoline w swoich sprawach. Komu trzeba kodowanie/diagnostyka E/F serii, również mapy do nawigacji, polskie menu, również diagnostyka i kodowanie VAG Group, proszę dzwonić. Jeśli nie podniosę słuchawkę , to oddzwonię. 792655804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedziemy dalej. Od poniedziałku 05.09 do 16.09 będę w Kruszwice . Komu trzeba kodowanie/diagnostyka E/F serii, również mapy do nawigacji, polskie menu, również diagnostyka i kodowanie VAG Group, proszę dzwonić. Jeśli nie podniosę słuchawkę , to oddzwonię. 792655804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywacja bluetooth

 

Witam,

 

Poszukuje kogos z Lodzi lub okolic kto moze mi pomoc w dołożeniu kodu wyposażenia BT - $644 - do VO (vechicle order) i reset modułu radia (w NCSExpert: profil expert_mode, SG_CODIEREN modułu 2RA)

Polaczenie mikrofonu z modulem Bluetooth zrobione.

Auto e91 z 2009

 

Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.