Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Szukam kogoś kto byłby w stanie zdiagnozować moją e46 136km. Auto podczas jazdy zgasło i nie chce odpalić. Stoi na ursynowie przy sklepie le'clerc pomiędzy metrem imielin i stokłosy.

dziękuję za odzew :)

może masz szczęście i maiłeś tylko 1/4 baku (przy zepsutej pompie przetłaczającej w baku ) mimo 1 kreski na liczniku i braku rezerwy nie masz paliwa w komorze prawej ,

a całe 15 l znajduje sie w komorze lewej , po do tankowaniu zapalisz pojedziesz , tyle że wcześniej byś miał oznaki braku paliwa , a jak zgasł nagle i nawet raz nie zaskoczył

to ,

niestety ale pewnie padł ci sterownik Vp-44 tylko to może ten silnik zatrzymać nic innego , pada ze starości lub jazdy na rezerwie z powodu przegrzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

poszukuję kogoś z Krakowa kto byłby wstanie podpiąć pod kompa BMW e63 4.8i i sprawdzić kilka rzeczy. Generalnie problem z obrotami- przy powolnym dodawaniu gazu auto wkręca się normalnie do maksymalnych obrotów, ale gdy wcisnę szybko pedał to obroty max 4 tys i strzelanie z wydechów :mad2:

 

Priv lub 605652511

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zlecę kodowanie MULF2

 

 

mam e60 z 2004 roku z navi CCC.

w vin była opcja $638 (tel w podłokietniku + SOS system + TCU w bagażniku)

 

wyrzuciłem TCU za niego wrzuciłem MULF2 (używany)

 

w Fa usunąłem $638 dodałem $644 i $6FL

navi widzi Bluetooth normalnie działa paruje się dzwoni,

navi widzi usb jednak nie można na nie kliknąć

 

mulf2 nie podświetla gniazda USB, zero reakcji jak podłączam pendrive z LED

 

NCS oczywiście prze obd nie łączy się z MULFem2 nawet po zmianie daty produkcji auta na #0307 a ja ICOM'a nie posiadam

 

prawdopodobnie trzeba przez MOST w module MULF2 aktywować USB, bądź dezaktywować HUB(bo go nie posiadam)

 

jak z autem miałbym przyjechać to najlepiej podlaskie, jednak nie widzę problemu abym wysłał komuś sam moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogoś kto pomoze mi ogarnąć diagnozowanie i kodowanie w buni . Kabelek zakupilem ale nie dam rady z instalacja NCS. Jesli ktos ma chec mi pomoc oczywiscie nie za darmo to prosze o kontakt . Najlepiej ktos ze śląska. Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :) No wolalbym pomoc przy instalacji i zebym polapal mniej wiecej te kodowanie co i jak. ile ta taka przysluge bo nie chce za darmo :) hehe na dniach mi kabelek przyjdzie . kolega z forum powiedzial mi jaki zamowic zeby smigal. Napisalem do Ciebie na priv ale nie wiem czy doszlo bo jakis blad wyskoczyl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuję fachowca z INPA w Warszawie, Ząbkach, Markach lub okolicach.

A mianowicie mój czujnik deszczu już nie czuje za dobrze, z wyszukanych wiadomości na ten temat znalazłem, że można skalibrować czujnik za pomocą INPY, chciałbym z czyjąś pomocą to sprawdzić oczywiści odpłatnie za rozsądną cenę, no i ogólnie zdiagnozować moje BMW e91 bo również troszkę nim trzęsie na postoju.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poszukaj kogoś z ICOM i ista P i przeprogramuj najlepiej cały samochód nie tylko CAS , możesz sam spróbować przez winkfpt tylko CAS

ale ja twierdzę zę to mało napewno trzeba też KGM i silnik DDE, i zegary

później NCS kodowanie do serii te moduły , można też za pomocą icom emulatora z ISTA P w trybie expert mode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.