Skocz do zawartości

Jaka barwa xenonów?


slodki251

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Panowie. Mam delikatne pytanie. Przymierzam się do założenia w swoim E30 xenonów, ale paleta barw dostępnych na allegro mnie przeraża. Gdybam miedzy 6000k i 8000k. Powiedzcie mi jaką wybrać. Która będzie się lepiej zachowywać na suchej i na mokrej nawierzchni? Oraz czy warto kupić tzw HID za niecałe 200zł? Pozdrawiam
WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ZYCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ostatnio się zastanawiałem nad światłami i wybrałbym 4300 max 5000 świecą prawie jak zwykłe tylko dalej i miśki nie zwracają uwagi

=======================

BMW 528i e39 Sedan M-PAKIET, 99r benz+gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz soczewki to od biedy możesz włożyć, tylko jedź na regulacje po montażu.

Jeśli źle ustawione to nieważne czy 4300 czy 6000 oślepiały będą.

 

Co do barwy, mi osobiście najbardziej podchodzi 6000, wyższej nie kupuj, bo raz że gorsza widoczność a dwa że szybciej Ci dowód skroją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja w E36 mam założone HID 4300 K za 230 zł i powiem szczerze że nie narzekam a wręcz przeciwnie. dalej świecą i lepiej oświetlają drogę, dodam iż byłem na stacji diagnostycznej i jeżeli uda Ci się wymienić żarnik bez wyciągania lampy to nie musisz nic regulować.

http://www.rookers.pl

Ulica to nie tor wyścigowy, tutaj nie ma znaczenia kto będzie pierwszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali oślepianie nie ma tu nic do rzeczy , zmienia się tylko barwa światła ,

 

Polecam 8000k - fajne biało-niebieskie światło i kupiłem na allegro za 200 zł za 2szt , jeżdże na nich już z pół roku i świecą idealnie , 4300 ma białe światło i sałbo mi się podobały a do tego są ze 2x droższe , 8000k w zasadzie ja widze same plusy .

 

ustaw dobrze światła i bedzie ok ,w e36 miałem Hidy i nie czepiali się o to

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.