Skocz do zawartości

Problem z cisnieniem oleju


rakubmwmpower

Rekomendowane odpowiedzi

OELDRUCK MOTOR STOP TAKIE COS SIE ZAPALILO JAK TROSZKE POSZLALAEM TZN NIE PALILEM GUMY TYLKO TROCHE SZYBCIEJ POSMIGALEM ZGASILEM SILNIK ZAPALILEM DALEM ZNOWU W PEDAL I NARAZIE NIC OD CZEGO ZACZAC SPRAWDZANIE CZEMU CISNIENIE MOZE BYC NISKIE?BMW E38 SILNIK 3LITRY BENZYNA I GAZ 94R

 

[EDITED BY MOD: poprawilem tytul, nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co jest do poprawiania to temat, co to ma byc ?? Myslisz że jesteś sam na tym forum?? Takie teksty w tytule nikomu nie służą, więc nikt nie bezie Tobie pomagał, bo to co piszesz na froum i co odpisują w Twoich wątkach, nie jest tylko dla Ciebie ale dla ogółu użytkowników.

 

Najpierw zmień tytuł wątka, na poprawny, jak to zrobić masz kilka wątków wyżej przyklejony temat w któym jest opisane jak tytułować wątki.

 

Koledzy nie odpisują temu Panu dopóki nie zatytułuje poprawnie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakubmwmpower,

 

Po pierwsze, racz zapoznac sie z tym tematem:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96167

 

Pierwszy i ostatni raz poprawiam za Ciebie tytul.

 

Po drugie, wylacz CAPS LOCK, bo pisanie wszystkiego duzymi literami oznacza, ze krzyczysz.

 

Po trzecie: nastepnym razem za niestosowanie sie do regulaminu dostaniesz ostrzezenie.

 

Po czwarte: cisnienie oleju moze byc niskie z wielu powodow. Przede wszystkim sprawdz stan oleju na bagnecie. Jezeli jest OK, to problem moze byc w pompie oleju, tak jak napisal Pinczer.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OELDRUCK MOTOR STOP TAKIE COS SIE ZAPALILO JAK TROSZKE POSZLALAEM TZN NIE PALILEM GUMY TYLKO TROCHE SZYBCIEJ POSMIGALEM ZGASILEM SILNIK ZAPALILEM DALEM ZNOWU W PEDAL I NARAZIE NIC OD CZEGO ZACZAC SPRAWDZANIE CZEMU CISNIENIE MOZE BYC NISKIE?BMW E38 SILNIK 3LITRY BENZYNA I GAZ 94R

 

a nie miałeś czasem tak gdy wszedłeś bardzo ostro w zakręt i Cie zarzuciło? Były duże przeciążenia i auto bokiem zatrzymało się? Ja raz tak miałem gdy zimą jadąc bokiem wpadłem na przyczepny asfalt + miałem dość niski stan oleju (1/4 między min a max) i mi się takie coś zaświeciło.

Generalnie jak masz duże przeciążenia i niskie obroty silnika to może się chyba zaświecić.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie siętakie coś stało jak było goraco, stan oleju był bliski minimum stanałem na plaży nad jeziorem i musiałem trochę pobutować żeby wyjechaci tak się stało, poprostu olej nienadążał spływać do miski i świeciło ze za mały stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.