Skocz do zawartości

problem z wgraniem softu do navi MK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć kolega bawił się wczoraj laptopem i zrobił mi takie coś

co teraz zrobić??? nie chce jechać do serwisu bo będą chcieli góre kasy za to

pomóżcie!!

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i671.photobucket.com/albums/vv77/gietefor4/DSC00041.jpg

Edytowane przez POI

Opublikowano
cześć kolega bawił się wczoraj laptopem i zrobił mi takie coś

co teraz zrobić??? nie chce jechać do serwisu bo będą chcieli góre kasy za to

pomóżcie!!

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//i671.photobucket.com/albums/vv77/gietefor4/DSC00041.jpg

nic strasznego! :) musisz wypalic plytke z odpowiednim softem, wlozyc do czytnika spalić papierosa moze dwa, i wszystko wróci ! ale najpierw przeczytaj dokładnie

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=38428

Opublikowano
  • Autor
dzięki, można na was liczyć
Opublikowano
  • Autor

prosiłbym jeszcze o rade chodz szukałem to nie znalazłem

mam Navi mk2 soft 2-1/30

zciągnołem nowy soft ze strony green.ru tak jak dumik napisał nagrałem na cd najwolniej jak się dało u mnie x4 , wkładam cd no navi i ........nic

 

nagrałem soft v17 , v24, i v27 brak rezultatu

słychać chwile że cd chodzi coś czyta i tyle - albo wypluwa ją albo zostaje wewnątrz na jakiś czas

wszystko robiłem na odpalonym aucie

jedna nagrana magic iso , druga clone cd

 

nie wiem co robić a płytki mi sie juz kończą ..

pomóżcie

 

czy ja żle nagrywam, czy co???

 

ponieważ nie mam płyty z mapa sciągnołem kilka z sieci i raz TYLKO RAZ odpaliła mi się ale była to europa zachodnia więc polski nie było

 

żadne więcej mapy mi nie chodziły (ale to może złe mapy były??)

 

doradżcie cos

Opublikowano
najmniejsza predkoscia nagraj powinno pomoc

bmw e46 330d automat 204 ps

bmw e46 320d manual 150 ps

a3 110 ps ahf

suzuki gsxr 1000 k3 175 ps 0-200 7sek :P

bylo a6 c5 2.5 tdi quattro ake -mile wspomnienie

Opublikowano
prosiłbym jeszcze o rade chodz szukałem to nie znalazłem

mam Navi mk2 soft 2-1/30

zciągnołem nowy soft ze strony green.ru tak jak dumik napisał nagrałem na cd najwolniej jak się dało u mnie x4 , wkładam cd no navi i ........nic

 

nagrałem soft v17 , v24, i v27 brak rezultatu

słychać chwile że cd chodzi coś czyta i tyle - albo wypluwa ją albo zostaje wewnątrz na jakiś czas

wszystko robiłem na odpalonym aucie

jedna nagrana magic iso , druga clone cd

 

nie wiem co robić a płytki mi sie juz kończą ..

pomóżcie

 

czy ja żle nagrywam, czy co???

 

ponieważ nie mam płyty z mapa sciągnołem kilka z sieci i raz TYLKO RAZ odpaliła mi się ale była to europa zachodnia więc polski nie było

 

żadne więcej mapy mi nie chodziły (ale to może złe mapy były??)

 

doradżcie cos

 

musisz nagrać soft v17 pr. clone cd, jak kolega mówi najwolniej jak się da,

płyta CD-R dobrej jakości !!!

spróbuj odpalić auto , pozamukacz drzwi i tak załadować plytke do czytnika!! tylko pamiętaj jak wszystko pójdzie dobrze najpierw wycongni płytę z czytnika a dopiero później wciskaj OK!

Opublikowano
prosiłbym jeszcze o rade chodz szukałem to nie znalazłem

mam Navi mk2 soft 2-1/30

zciągnołem nowy soft ze strony green.ru tak jak dumik napisał nagrałem na cd najwolniej jak się dało u mnie x4 , wkładam cd no navi i ........nic

 

nagrałem soft v17 , v24, i v27 brak rezultatu

słychać chwile że cd chodzi coś czyta i tyle - albo wypluwa ją albo zostaje wewnątrz na jakiś czas

wszystko robiłem na odpalonym aucie

jedna nagrana magic iso , druga clone cd

 

nie wiem co robić a płytki mi sie juz kończą ..

pomóżcie

 

czy ja żle nagrywam, czy co???

 

ponieważ nie mam płyty z mapa sciągnołem kilka z sieci i raz TYLKO RAZ odpaliła mi się ale była to europa zachodnia więc polski nie było

 

żadne więcej mapy mi nie chodziły (ale to może złe mapy były??)

 

doradżcie cos

 

musisz nagrać soft v17 pr. clone cd, jak kolega mówi najwolniej jak się da,

płyta CD-R dobrej jakości !!!

spróbuj odpalić auto , pozamukacz drzwi i tak załadować plytke do czytnika!! tylko pamiętaj jak wszystko pójdzie dobrze najpierw wycongni płytę z czytnika a dopiero później wciskaj OK!

 

tamte obrazy sa "slabo zrobione" dla czytnika mk2 i chyba nie dzialaja.

ZDALNA KONWERSJA USA/EUROPA KODOWANIE PROGRAMOWANIE CCC/CIC/NBT/ EVO ID 4 5 6/ MGU ID7 ID8 ID8.5 ZMIANA REGIONU,AKTUALIZACJA CARPLAY/ANDROIDAUTO, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC, kodowanie NCD 2.0, FSC/SFA PLIKI NAPRAWCZE, WALIDACJA ECU i inne

realizacje kliknij --> Facebook

POLSKIE MENU BMW E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G06 G11 G12 G20 G30 U11 U10...

PARTNER BMW AG

telefon/whatsApp +48 504384405

http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

menupolskie2.jpg

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie działają ...

nagrywałem cloneCD z prędkoscią 1x w trybie SAO i DAO i nic nie gadają ze sobą.

czy ktoś może podac link do poprawnie działającego softu??

 

podejrzewam że nie jestem pierwszym u kogo ten problem występuje więc może potem potomni będą wiedzieli co i jak

ma ktoś linka do dobrej wersji tego softu?? V17 do NAVI MK2

Opublikowano
Ja wgrywałem softy z green.ru i bez problemu wchodzą do mk2 oprócz tego v17, czytnik wypluwał płyte. Próbowałem wszystkie wgrywać na przemian nowy soft powyżej v20 i stary v18.
Opublikowano

kolego POI

mozna to wypalic programem ISOBRUNER czy jakas tak kiedys to bylo na forum ja wypalilem tym programem na plytce philip-sa i smiga do tej pory i za pierwszym razem mi poszlo!!! tylko ze ja mam mk3!!! postaram sie znalezc linka do tej stronki gdzie mozesz sciaganac ten programik i tam mozesz nagrywac i powinienes nagrywac z predkoscia 1x pozniej sie odezwe!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Opublikowano

pomylka ten program sie nazywa imgburn!!! :cool2:

tu masz co prawda mk3-4 ale to na tej samej zasadzie sie robi!!!

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88508&postdays=0&postorder=asc&start=0

powodzenia i poprawcie mnie jesli zle mowie!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Opublikowano
kolego dumik a nie posiadasz czsami spolszczenia do MK2 :D
Opublikowano
kolego dumik a nie posiadasz czsami spolszczenia do MK2 :D

niestety nie! :(

Opublikowano
  • Autor

drodzy koledzy - dziękuje za pomoc

lecz niestety ten soft również nie gada z moją navi

nagrałem ImgBurn'em obraz z pliku podanego przez Dumik'a i niestety nic się nie dzieje co prawda w obydwu przypadkach weryfikacja była niepomyślna "wrong label coś tam " więc nagrałem w Nero weryfikacja ok i też lipa......

spróbuje jeszcze nagrać na innej płycie i innym programem

 

Pozdrawiam

Opublikowano
drodzy koledzy - dziękuje za pomoc

lecz niestety ten soft również nie gada z moją navi

nagrałem ImgBurn'em obraz z pliku podanego przez Dumik'a i niestety nic się nie dzieje co prawda w obydwu przypadkach weryfikacja była niepomyślna "wrong label coś tam " więc nagrałem w Nero weryfikacja ok i też lipa......

spróbuje jeszcze nagrać na innej płycie i innym programem

 

Pozdrawiam

Witam! a DIS masz???

Opublikowano
  • Autor

kolega "poległ" przy instalacji

Boje się mu dawać żeby czegoś bardziej nie skopał

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam, trochę odkopuję temat.

W jaki sposób dało się rozwiązać problem? Macie jakieś sensowne linki do softów do MK2 (V14, v17.1)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.