Skocz do zawartości

problem z polerka prosze o pomoc


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowy na forum wiec od razu mnie zgaszono popelnilem blad sorrki

wracajac do tematu oddalem swoje auto do polerki i zostaly takie pregi tak jagby po tej maczynie do polerowania caly dacz zreszta wszystko w takie prazki myslalem ze auto po polerce wyglada swietnie a tu na odwrot caly w takie sciezki po polerce gosc powiedzial mi ze po paru myciach to zejdzie czy moze ktos wie o co tu chodzi jak to jest naprawde prosze o odpowiedz dzieki wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz żeby autko naprawdę wyglądało super to musisz odwiedzić taką firmę....:

 

http://www.youtube.com/watch?v=f_yUVbOnqOY&feature=related

 

oczywiście koszta będą znacznie większe, ale rezultaty widoczne przez znacznie dłuższy okres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto robił Ci polerkę nie zrobił jej profesionalnie!!!

Na koniec powinien użyć bardzo miękkiej gąbki i najdrobniejszego mleczka bądz wosku do polerowania i po "kółkach" nie było by śladu. A tłumaczenie że po paru myciach to zniknie - równie dobrze można powiedzieć że po paru myciach nie będzie śladu po polerce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wlasnie tam gdzie wskazales dostrzeglem roznice pracy tego czlowieka co to robil szkoda czasu, kasy i lakieru

ale bede musial cos z tym zrobic ogolnie jestem zly pozdrawiam wojtas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kółka (pręgi) już nie zejdą. Trzeba polerować jeszcze raz delikatnym mleczkiem. Koleś po prostu odwalił fuchę i poleciał ci całe auto grubą pastą.

 

Ile zapłaciłeś?

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplacilem nie za duzo ( po znajomosci) tylko ze teraz juz jestem w niemczech i tutaj to dopiero wybule siana bo nie moge sie na to patrzec tak mi nerwa podnioslo mam tylko nadzieje ze cos wogole da sie zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no wlasnie, podepne sie do tematu, ile kosztuje polerka? chcialbym dac samochod do polerki

 

mozecie pelecic jakis zaklad w wawie lub w olsztynie?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie zrobił źle, a po prostu nie dokończył, co nie zmienia faktu, że spartolił Teraz należałoby użyć odrobiny pasty lub mleczka i kilka ruchów gąbką na polerce oscylacyjnej a auto będzie wyglądało jak trzeba.
www.nowak-motocykle.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia jaką po krotce opisałem jest stosowana gdy auta wychodzą z lakierni i trzeba "coś poprawić" w fabryce BMW w Monachium, gdzie właśnie na takim odpowiedzialnym stanowisku miałem mieć okazje praktyki jako student :D wydaje mi się, że tam lepiej wiedzą jak to robić niż "ktoś z forum, kto się zna na rzeczy". Pneumatyczna polerka oscylacyjna jest tam używana wyłącznie do usuwania słoneczek powstałych na lakierze po polerowaniu i tylko przy ciemnych kolorach. Do polerowania używana jest normalna elektryczna polerka.
www.nowak-motocykle.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lakierze zostaly takie pregi jak gdyby nie polerowal cala powierzchnia gapki tylko ok 5 cm np.na dachu gdy patrze z gory to widze kilka takich scierzek na dzwiach np.gady slonko blysnie to blyszcza sie pok kilkoma katami jak gdyby byly pogiete czy cos w tym stylu takze nie wyglada to na zwykle sloneczka powieccie panowie czy dam rade zrobic to sam i czy wystarczy mleczko lub bardzo drobna pasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lakierze zostaly takie pregi jak gdyby nie polerowal cala powierzchnia gapki tylko ok 5 cm np.na dachu gdy patrze z gory to widze kilka takich scierzek na dzwiach np.gady slonko blysnie to blyszcza sie pok kilkoma katami jak gdyby byly pogiete czy cos w tym stylu takze nie wyglada to na zwykle sloneczka powieccie panowie czy dam rade zrobic to sam i czy wystarczy mleczko lub bardzo drobna pasta

Normalnie że dasz radę sam. Lakier w zasadzie jest wypolerowany tylko że z marnym efektem. Te pręgi o których piszesz powstają jak się robi krawędzią gąbki z góry na dół, raz koło razu. Kup jakieś delikatne mleczko polerskie i nawet ręcznie możesz to usunąć. Nie będziesz musiał mocno polerować więc w jakieś 2 może 3 godziny poprawisz całe auto na gładko.

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.