Skocz do zawartości

Ubezpieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Obecnie w PZU. Składka jest zawsze obliczana przez zakład ubezpieczeniowy na podstawie danych auta (marka, model, rocznik, wyposażenie, przeszłość auta) oraz zniżek klienta. Wiem, że jak ktoś kiedyś był w PZu i wrucił do nich w przeciągu iluś tam lat to oni dają 20% zniżki extra. Co w przypadku kogoś ze zniżkami 60% ma on 80%. Dla tego ja do nich wróciłem. No i też ważnym czynnikiem jest lokalizacja punktu ubezpieczeniowego i miejsca zameldowania.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jedna z firm oferuje zniżkę,która przechodzi z OC na AC. http://www.axa.pl/ubezpieczenia/?gclid=CPvIgZ_t9ZkCFQsJ3wodtSCIRg

Według konfiguratora wyszlo ok.1700zł.

Po telefonicznym kontakcie zawolali ponad 5tys zl :mad2:

Edytowane przez progressowy

Opublikowano
Ha! 1700 za E60? OC+AC? Nie ma szans!!!

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Opublikowano

Hej

Mi wyszło 3500 pln OC+AC w Compensa z kwotą gwarantowaną na 90.000

Hmmmm
Opublikowano
Wczoraj ubezpieczałem-kontynuowałem w InterRisk. W porównaniu np. do Warty dostałem dużo korzystniejsze warunki i ceny. Ciekawostką jest, że przy pełnym pakiecie AC/OC/NW, jeśli ubezpieczam również mieszkanie, kwota jest znacznie niższa. Pozdr!
Opublikowano
No właśnie. U mnie wyszło w PZU 2 900zł z gwarancją na 86 000zł za cały pakiet (OC, AC, NW, Asistance na całą Europę) Za te same warunki u poprzedniego ubezpieczyciela krzyknęli mi 4 600zł.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Opublikowano
Dostałem taką tylko za to że do nich wróciłem. Pewnie za rok składka się , że tak powiem "unormuje". A co do przejścia zniżek z OC na AC to już coraz więcej zakładów to oferuje.

BMW to jest to co lubię najbardziej! Freude am Fahren!

http://img.userbars.pl/120/23959.gif

http://img153.imageshack.us/img153/6728/aaad.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.