Skocz do zawartości

Pytanie dotyczy skóry


burczyk84

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, środków do czyszczenia skóry jest mnóstwo, wystarczy spojrzeć na aukcjach, stacjach benzynowych czy nawet hipermarketach. Podobno bardzo dobre są te oryginalne środki bmw jednak ich cena jest pewnie odpowiednio wyższa od reszty tego typu środków. Na pewno nie polecam plaka do skóry. Jak wypsikałem u siebie to przez kilka dni skrzypiała jakbym siadał na starej szafie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem srodka ze Shella oraz Sonaxa oby dwa dobre. Skóra jest przyjemna, delikatna. Nie zauważyłem też żeby mi się kiedykolwiek odbarwiała. Może warto zainwestować w lepsze jeansy :P

 

Używałeś mleczka do konserwacji czy jakiegoś środka w sprayu do czyszczenia ?

 

Swoją drogą może ktoś zna cenę tego oryginalnego mleczka bmw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem srodka ze Shella oraz Sonaxa oby dwa dobre. Skóra jest przyjemna, delikatna. Nie zauważyłem też żeby mi się kiedykolwiek odbarwiała. Może warto zainwestować w lepsze jeansy :P

 

Używałeś mleczka do konserwacji czy jakiegoś środka w sprayu do czyszczenia ?

 

Swoją drogą może ktoś zna cenę tego oryginalnego mleczka bmw ?

jakieś 95 zeta kosztuje taki preparat w serwisie - ponoć rewelacyjny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś mleczka do konserwacji czy jakiegoś środka w sprayu do czyszczenia ?

 

Swoją drogą może ktoś zna cenę tego oryginalnego mleczka bmw ?

To jest mleczko konserwujące, do czyszczenia używam sprayu do skóry z BMW, natomiast mleczko mają drogie a jakiejś specjalnej różnicy nie zauważyłem między nim a tym co używam.

 

Popytaj na stacji o te mleczka powinni mieć.

 

A mleczko BMW z tego co pamiętam to kosztowało trochę ponad 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam takie pytanie są sakieś środki żeby skóra koloru jasniutki beż nie farbowala np. od jensow ?

 

Są do tego specjalne środki. Przebarwienia to duży problem w nowych autach. Zwykle standardowe środki z przebarwieniami sobie nie radzą.

 

Mam w ofercie środek, który stworzony na potrzeby koncernów samochodowych, aby zabezpieczać auta jeszcze na etapie produkcyjnym.

:roll2: Niestety nie sprzedaje, go jak na razie do detalu, więc linka brak.

Jeśli chciałbyś więcej info PW.

 

Co do czyszczenia boczków, to pomaga szczotka, bo zwykle zabrudzenia są w porach skóry. Szmatą można czyścić do upadłego. często jednak zdarza się tak, że w rysach wyciera się farba. Czarne "pajęczyny" pozostaje już tylko dofarbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez zwyczajnie zalozyc dresy haha :D

pozdrawiam

 

hehe i juz wiadomo czemu kierowcy bmw maja dziwna opinie :) a tu chodzi tak naprawde o farbowanie dzinsów :) trzeba ludzi uswiadomic zeby glupot nie rozpowiadali ;)

 

 

 

a ja mam podobne pytanie. na plastikowych elementach mam pozostawiane takie slady od podeszw butów. cos podobnego jak sie nie raz na sali gimnastycznej pozostawialo takie smugi jak sie butow nie zmienilo i moje pytaniue brzmi jak to dziadostwo i czym najlatwiej usunac bo sama woda i szmatka to nie chce zejsc.

 

pozdrawiam

DOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobne pytanie. na plastikowych elementach mam pozostawiane takie slady od podeszw butów. cos podobnego jak sie nie raz na sali gimnastycznej pozostawialo takie smugi jak sie butow nie zmienilo i moje pytaniue brzmi jak to dziadostwo i czym najlatwiej usunac bo sama woda i szmatka to nie chce zejsc.

Ja z plastików czyściłem płynem do czyszczenia szyb - jednakże najpierw zobacz czy płyn nie jest żrący ( np na amoniaku ) bo ci popali plastiki.

Można też obojętnie jakim płynem - ważne aby nie był żrący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.