Skocz do zawartości

[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie


Herodyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ty SAM myjesz auto???? :norty:

 

Wiesz, nie mam jeszcze F10, ale mycie auta zawsze było dla mnie przyjemnością.

Podwójną, bo zawsze można ulotnić się z domu np.przed przygotowywaniem obiadu. Mam niezłego Karchera, pół godziny i Accord lśni jak nowy.

Cieszę się, że nie jestem osamotniony w moim przekonaniu.

A F10, to jeszcze własnoręcznie bym nawoskował... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100 % zgadzam sie z przedmowca ;) czysta przyjemnosc wypucowac furke a przy okazji nikt niepowolany przy niej mi nie grzebie. Wosk juz czeka w kolejce ale chwilowo problem z czasem.

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mam :D

 

To ja tez sie pochwale kilkoma fotkami :8) , efekt mizerny bo robilem na szybko no i niestety na zimowych kolach co tez wedlug mnie nie za fajnie wyglada...

 

http://img263.imageshack.us/img263/8957/20101115046.jpg

 

http://img413.imageshack.us/img413/1858/20101115051.jpg

 

http://img822.imageshack.us/img822/5407/20101115055.jpg

 

http://img822.imageshack.us/img822/658/20101115058.jpg

 

 

Dla porownania jedyna fota z lata na letnich felach :) :norty:

 

http://img264.imageshack.us/img264/4570/20100921021.jpg

 

 

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko szczególnie na letnich kołach ale mój typ to wzór 356. Dzwięk też przyjemniutki. Masz wersję z twardym dyskiem?

hej

szyby przednie nie za ciemne? to folia wszystko ? co to takie niebieskie zamrugało przy 130km/h ?

Edytowane przez tora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotki filmik prezentujacy dzwiek wewnatrz ( nie bylo sie gdzie porzadnie rozpedzic :))

 

Ladnie gada - w trybie sport.

Duza roznica w comfort?

Wiem jak w dieslu i interesuje mnie subiektywne odczucie kierowcy benzynowej R6?

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko szczególnie na letnich kołach ale mój typ to wzór 356. Dzwięk też przyjemniutki. Masz wersję z twardym dyskiem?

hej

szyby przednie nie za ciemne? to folia wszystko ? co to takie niebieskie zamrugało przy 130km/h ?

 

tak jest wersja z twardym dyskiem, szyby tylne byly fabrycznie ale ja zawsze musze cos kombinowac przy aucie i dociemnilem jest troche z tylu, i ta sama folia z przodu :) poki co policja sie nie czepia... a te niebieskie to jak mrygalem komus dlugimi zeby mi ustapil troszke miejsca ;)

 

Ladnie gada - w trybie sport.

Duza roznica w comfort?

Wiem jak w dieslu i interesuje mnie subiektywne odczucie kierowcy benzynowej R6?

 

nie odczuwam specjalnej roznicy w dzwieku chociaz na sport wydaje mi sie delikatnie lepiej bo ciagnie go do konca,

roznica w dzwieku po przelaczeniu w tryb sportowy to mozna uslyszec np. w x6m :norty:

chociaz niedlugo zakladam wydechy eisenmanna wiec powinno byc ciut lepiej

 

PS letnie felgi sa na sprzedaz jezeli kogos by to interesowalo bo na wiosne chce wsadzic 21 lub tez 20 ale inny wzor.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę gratuluję ładnego autka!

Coś mi się wydaje, że jak ja będę kupować 535i, to Ty będziesz miał już zrobione z 50-60 tysięcy km. Mam nadzieję, że będzie to tylko i wyłącznie bezawaryjna jazda.

Szczerze Ci tego życzę, i mam nadzieję posiłkować się Twoim doświadczeniem z użytkowania N55.

Gorąco pozdrawiam! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bralem shadowline i on nie obejmuje klamek, jak zamawialem to nie widzialem takiej opcji nie wiem jak jest teraz przy zamowieniu ale watpie, w e65 tez nie bylo takiej mozliwosci o ile sie nie myle wiec chyba bmw nie przywiazuje do tego szczegolnej uwagi, a szkoda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość kupienia F10-tki z klamkami w kolorze nadwozia?

 

A czy jest mozliwosc bez??? Lakierowane klamki to standard a z opcja ambiente light posiadaja tez chromowana listwe. No chyba ze o innej "klamce" mowimy ;)

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550i ma to w standardzie - pozostale wersje za doplata okolo 1300 pln.

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest mozliwosc bez??? Lakierowane klamki to standard a z opcja ambiente light posiadaja tez chromowana listwe. No chyba ze o innej "klamce" mowimy

 

 

hehehehe ;) wiesz w sumie to nie zwrocilem uwagi na to czy w standardzie sa tylko lakierowane, fakt ze ja mam ambietne light wiec nie wiem jak jest bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to tak :cool2: przy okazji walnac na czarno nerki, listwy w przednim zderzaku i przy kierunkach z boku :mrgreen:

co do szyb to kwestia gustu, mi sie to widzi tobie przeciez nie musi ;) wedlug mnie jesli juz robic cale auto na czarno to szyby to podstawa, zreszta ja nie lubie jak mnie widza :norty:

Edytowane przez mww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.