Skocz do zawartości

Naprawa skórzanej tapicerki - okolice Wa-Wy


Kaczyxp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do szanownych forumowiczów - poszukuję sprawdzonej firmy zajmującej się naprawą i renowacją skórzanej tapicerki w aucie. Znazłem wiele firm specajlizujących się w temacie Tapicerstwo Samochodowe. Problem w tym że po samej stronie nie sposób ocenić czy warsztat robi to profesjonalnie. Dlatego zwracam się do Was z pytaniem czy ktoś już przprowadzał naprawy 'skóry' w aucie i może polecić jakąś firmę?

 

Dodam że akurat u mnie roboty nie ma dużo bo autem jeździła jedna osoba i prócz jednego(!) pęknięcia na fotelu kierowcy reszta foteli jest ok (tylne wyglądają niemal jak nowe).

 

Jeśli temat umieściłem w złej kategorii to proszę adminów/moderatorów o przeniesienie go do właściwego miejsca.

...... V8 ...... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Nie wiem czy pomoge, ale tu może cos znajdziesz.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64919&highlight=renowacja+sk%F3r

 

Kiedys czytałem ten wątek i chyba są tu jakies namiary.

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hmm... organoleptycznie powiadasz? A wiesz może jak z cenami bo na stronce niestety nic na ten temat nie ma...

Skorzystałem z usług, i jestem bardzo zadowolony. Koszt to kwestia zależna od tego co trzeba zrobić, ja z uwagi na dłuższy wyjazd zabrałem się za renowację kompletną wnętrza choć było bdb - ale teraz jest idealne :) Widziałem co można zrobić ze zniszczonej skóry i jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.