Skocz do zawartości

wymiana przekaznika?????(centralny)


luki e 46

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie otworzyć ani zamknąc z pilota.Tylko mechanicznie.Wiem,ze chodzi o przekaznik w module komfortu,ale który :( .Proszę o szczegółowe wskazówki :modlitwa: .Wymieniał ktoś sam ten przekaznik?P.S tylko porady nabyte droga doswiadczeń.Dziekuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Pewnie, że wymieniał ktoś. Wszystko zależy jaką masz wersję, bo są tam przekaźniki drzwi i szyb. Może być ich 2, 4 lub 6. Najłatwiej będzie pozbyć się galarety z płyty komfortu i tak trzeba, bo nie da się wylutować przekaźnika, następnie sprawdzić każdy przekaźnik miernikiem i prubówką pobudzając go z czego wyniknie, który przekaźnik się zuzył. Do wylutowania i wlutowania przekaźnika potrzebna jest odssysarka cyny.

Powodzenia :8)

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elekytyk sie poddał"bez sprzętu do diag nie wiem gdzie szukać(pilot,centralka)"Szukałem jeszcze kilku innych i kazdy odmawiał(a naprawde niektórzy z nich mają renome).Zakończyło się na telefonie do m-auto katowice.Jutro jade.TERAZ TYLKO KWESTIA KASY :?: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elekytyk sie poddał"bez sprzętu do diag nie wiem gdzie szukać(pilot,centralka)"Szukałem jeszcze kilku innych i kazdy odmawiał(a naprawde niektórzy z nich mają renome).Zakończyło się na telefonie do m-auto katowice.Jutro jade.TERAZ TYLKO KWESTIA KASY :?: :roll:

 

Jkabys byl sprytny, kupiłbys sobie Vaga z allegro za 30zl i sam zdiagnozowal problem :) Potem kupilbys albo przekazniki albo uzywaną całą centralke (100zl) zakodowal i smiegal dalej. W aso za diagnostyke 180zl, co do reszt to sam sie przekonasz :mrgreen:

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img231.imageshack.us/my.php?image=dsci0007qs6.jpg jakby ktos nie wiedział to jest wzmacniacz.Jest on odbiornikiem fal z kluczyka.A miesci się w tylnym słupku(pod lewą lampką oswietlenia kabiny).Za niewiedze w m-auto wybuliłem 100zł.A wzmacniacz musze sobie sam załatwić(w ASO 600zeta).Więc pozostaje używka :lol: .A co do tej 100 w m-auto-61zł komp+40zł grzebańsko :lol: .Dla forumowiczów BMW klub zniżek nie dają(za pierwszym razem).A wie morał z tego taki:NACISKASZ PILOT,SWIATEŁKO W KABINIE NIEŚWIECI?-to napewno nie przekazniki :wink: .Dobrze,ze nie zamówiłem przekazników bo kolejna 100zł by poszło w ....... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.