Skocz do zawartości

WROCŁAW- Gdzie założyc GAZ do E39 520i oraz 523i ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Dobry zakład jest na ulicy robotniczej, jadąc od strony dworca świebodzkiego będziesz go miał po lewej pomiędzy starymi magazynami w podwórku, jakieś 100m od ulicy. Bardzo dobrzy fachowcy i znają się na robocie.

 

501 169 102 - pan Rafał. Zadzwoń i popytaj.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokim łukiem omijaj Abart na ul Krzemienieckiej. Dziesięciu fachowców i każdy gada co innego i inaczej ustawia program. Do tego kręcą ciśnieniem w reduktorze na lewo i prawo. Jeden ustawi, drugi przyjdzie i mówi, że jest źle ustawione i dalej kręci, potem trzeci i to samo. A jak było do du.. tak dalej jest do du... Dodam, że za każdym razem kręci inny fachura.

 

PS. Aby ustawić dobrze temperaturę przełączania się na gaz musiałem jeździć trzy razy i skończyło się tak, że kupiłem sobie interfejs i sam to ustawiłem. A i jeszcze jedno - od zdania "zrób sobie dobrze benzynkę" to już mi uszy zwiędły. Od kiedy mam interfejs moje problemy się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w Jakarcie na Legnickiej-auto śmiga doskonale i naprawde paki niewiele więcej niż benzyny.Szef niewiele zna się na samochodach,na szczęście zatrudnia dobrych pracowników.Jak coś więcej to pisz na priv.
Ja tez mam drugi pojazd z klasycznym napedem R1100R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Ja z kolei polecił bym ci gościa z Krotoszyna, zakładał mi do 525 e34 oraz e39 540 auta chodzą bardzo dobrze, auto nawet nie jęknie kiedy przechodzi na gaz zresztą na BMW SPORT jest mój wykres z hamowni tej samej co był FRANK, możesz zobaczyć różnicę między gazem a bendzynką. ADAM Tel 662294273 lub 062 7252847. Możesz powołać się na mnie zawsze jakiś upust. Sebastian z kobylina od srebrnej kombi 540, i czarnej kombi 525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Tak. Ja mam instalkę od Dominika. Głównie zakłada landi renzo. Takową również posiadam od niecałego roku i po ponad 15tys nie narzekam. Wymieniłem filterki kilka miesięcy temu i tyle. Chyba jako nieliczny w mieście ściąga kolektory ssące w autach. Inni uważają, że nie potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żadna z ofert lokalnych nie będzie Wam pasować, zapraszam, jak już wielu Klientów z Wrocka - do nas. Półtorej godziny A4, pod Gliwicami.

Gwarancja 3 lata bez limitu kilometrów, albo 100.000 km bez limitu czasu.

 

POLECAM ja i kilku moich znajomych, którzy też montowali w BMW

(można poczytać w galerii mojej byłej e46 330Ci)

 

no i pozdrowienia dla P. Sebastiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.