Skocz do zawartości

latarka do schowka


Conrado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem tak latarke

 

http://www.allegro.pl/item521937159_bmw_oryg_latarka_do_schowka.html

 

 

Tylko myslalem ze kazde bmw ma jednakowa wtyczke w schowku.W moim e 34 jest inne gniazdko niz w kupionej latarce.

Czy jakbym podłaczył jakos kabelkami latarke z gniazdkiem to czy wtedy bedzie ładowało.Czy napiecie wdo ładowania i w gniazdkach w bmw jest zawsze takie same.

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem napięcie ładowania będzie te same , pewnie zrobili dwa rodzaje latarek z innymi wtyczkami.

Zobaczyłbym jakie mam u siebie ładowanie , ale niestety ja mam inny model (biała). Nawet jeżeli napięcie bedzie inne , to chyba nie zaszkodzi to twojej instalacji , a raczej latarce :) - oczywiście mogę się mylić. Pozdrawiam

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tak latarke

 

http://www.allegro.pl/item521937159_bmw_oryg_latarka_do_schowka.html

 

 

Tylko myslalem ze kazde bmw ma jednakowa wtyczke w schowku.W moim e 34 jest inne gniazdko niz w kupionej latarce.

Czy jakbym podłaczył jakos kabelkami latarke z gniazdkiem to czy wtedy bedzie ładowało.Czy napiecie wdo ładowania i w gniazdkach w bmw jest zawsze takie same.

sory moglbys mnie oswiecic niewiem nic o zadnej latarce?w zadnym bmw tego niemialem(niezauwazalem)?to jakas zwykla firmowana bmw latarka w wyposazeniu?niewiem tez o gniazdku pradu?woze w bagazniku zwykla latarke na wszelki wypadek ale baterie sie wyczerpuja i dziala slabo i jak by co niemialbym z niej chyba pozytku :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy latarka to nie była w pakiecie oświetleniowym. Jest gniazdko w schowku gdzie "zadokowana" latarka ładuję się po włączeniu zapłonu. Kiedy w nocy przyjdzie wymienić koło itd. dolać płynu masz ją pod ręką ;)

Tutaj masz zdjęcie:

http://img27.imageshack.us/img27/4898/latarkaho4.th.jpg

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy latarka to nie była w pakiecie oświetleniowym. Jest gniazdko w schowku gdzie "zadokowana" latarka ładuję się po włączeniu zapłonu. Kiedy w nocy przyjdzie wymienić koło itd. dolać płynu masz ją pod ręką ;)

Tutaj masz zdjęcie:

/

 

ale to jest w E39, gdzie schowek jest dużo mniejszy niż w E34 :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nie wiem czy komb inowac i przerabiac wtyczke aby czarna latarka podeszła do e34.Tylko nie wiem czy napiecie jest takie samo ale chyba to samo.Czy szukac białej trudniejszej do zdobycia bialej do e34.

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.