Skocz do zawartości

[ E36 ] alu a zawieszenie


wacek1988

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
koła masz seryjne wiec nie ma problmu, zaloz sobie takie sprezyny jakie ci sie beda podobac, przeciez masz rozne rodzaje obnizenia na sprezynach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no to może byś podał najistotniejszy wymiar kół czyli szerokość i ET, bo czy masz 16stki czy 17stki czy 18stki to nie ma różnicy jeśli chcesz auto mocno położyć!!!! chcesz znać konkretnie odpowiedź to podaj wszystki wymiary kół bo nikt zgadywać nie będzie na czym jeździsz, pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
moze wrzuc jakis filmik no bo doczego ta szpera w tym aucie chyba nie na sztuke?

 

a tobie o co chodzi?? masz linka do filmu z kabiny, i dalej juz znajdziesz inne, pozdro...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
niby twoje te filmy a chipa masz box-A czy rezystry pod czujnitemperatury wpiety :lol:

 

jak masz jakis problem to moze sie spotkamy i go rozwiazemy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co tu taka dzicz ze wsi.. normalne pytanie czy boxa czy myk z rezystorami masz i juz sie rzucasz jak bym ci matke skrzywdzil koles wyluzuj sobie troche.. i nie odpowiadaj mi juz na to pytanie.. tak naprawde to masz ego wystrugane jak pinokio sperma ci pod styropian do muzgu wali czy jak ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz pioneczku czy cie nie ma na planszy i tam poszukaj kolegow bo wozem batmana jezdzisz chyba sobie bajki pomyliles z jakiej wsi jestes to cie tam znajde do torunia zapraszam jak sie nie zgubisz w miescie

po co tu taka dzicz ze wsi.. normalne pytanie czy boxa czy myk z rezystorami masz i juz sie rzucasz jak bym ci matke skrzywdzil koles wyluzuj sobie troche.. i nie odpowiadaj mi juz na to pytanie.. tak naprawde to masz ego wystrugane jak pinokio sperma ci pod styropian do muzgu wali czy jak ???

 

 

Ambitna wypowiedź - tylko proponuję takie poglądy wymieniać na PRIV.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz pioneczku czy cie nie ma na planszy i tam poszukaj kolegow bo wozem batmana jezdzisz chyba sobie bajki pomyliles z jakiej wsi jestes to cie tam znajde do torunia zapraszam jak sie nie zgubisz w miescie

nie dziwne że własciciele BMW mają kiepską opinię.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz pioneczku czy cie nie ma na planszy i tam poszukaj kolegow bo wozem batmana jezdzisz chyba sobie bajki pomyliles z jakiej wsi jestes to cie tam znajde do torunia zapraszam jak sie nie zgubisz w miescie

po co tu taka dzicz ze wsi.. normalne pytanie czy boxa czy myk z rezystorami masz i juz sie rzucasz jak bym ci matke skrzywdzil koles wyluzuj sobie troche.. i nie odpowiadaj mi juz na to pytanie.. tak naprawde to masz ego wystrugane jak pinokio sperma ci pod styropian do muzgu wali czy jak ???

 

Z00FY, dostajesz ostrzezenie. Albo sie uspokoisz, albo dostaniesz bana. Rozumiesz?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to taki dobry pomysł obniżać zawieszenie , podam ci moje doświadczenia z niskim i twardym zawieszeniem

 

moja stara e36 była glebnięta mocno , fajnie wyglądała ale .....

 

zderzak 3x urwałem i połamałem :) większość krawżników była za wysoka wiec polowałem na miejsca parkingowe , światła przeciwmgielne tylko raz kupiłem , tydzień czasu były :) zgubiłem je :) każdy garb i chopek , śpiące na ulicach osiedlowych i w centrach handlowych - to był szlif podwozia i przejżdzanie ukosem z jak najmniejszą prędkością :)

znałem na swojej ulicy każdą najmniejszą nierówność i dołek na pamieć :)

 

no i komfort jazdy na codzień po dziurawych naszych Polskich drogach ,

 

na dziurawej drodze prowadzenie znikome , auto ci podskakiwało co przy większej prędkości mogło się kończyć rolką , wiec po nierównej drodze jechałem max 80 km/h , raz na katowickiej wyskoczyłem wgóre na jakiejś nierówności przy 160 km/h , 10 m przeleciałem i wyladowałem na 2 pasie - nic fajnego (a katowicka jest w miare równa ) itd mógbym mnożyć takie przypadki - auto bardzo niebezpieczne

 

niski i twardy zawias to nie u nas, nie rób tego , w swojej e46 na 17" jest dla mnie troche za twarda :)

 

ale chyba każdy musi przez to przejść ,w e36 zmieniłem opony z 17" na 15" by mieć wiekszy balon :) zobaczysz że po miesiącu jazdy zrobisz podobnie :) a po pół roku bedziesz się zastanawiał nad powrotrm do normalnego zawieszenia

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie za bardzo na alusach ale mam 17 oponki 235/45 tak jak napisalem, a dokladnie takie http://moto.allegro.pl/item535028964_bmw_17_e36_e46_m_pakiet_5x120.html

 

rozumiem Cie Rado_! ale jak sam zaznaczyles każdy przez to musi przejsc :D

tez sie nad tym zastanawialem ale ja za bedzo po miescie nie jezdze, na studia obwodnica i czasem do dziewczyn to a4 wiec mysle ze zle nie bedzie a jak cos to najwyżej wrócę to tego co mam teraz

dzieki za rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Z00FY czasami twój klekot mógłby dostać baty od saku82pl autka także nie szpanuj za bardzo :8) no chyba że masz porządny chip tuning z allegro za 100zł :lol: :lol: :lol: bana za takie zachowanie...
ale koles zobacz sobie jakie motory masz a pozniej cfaniakuj bo nie jeden golf III by zrobil na swiatlach twoja kosiarke z 4 garami . lpg szkoda ze w serii nie wychodzilo coo?? zawsze to bogatrze wypo pozdro odpowiedz do adminow pozdro Edytowane przez Z00FY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Z00FY czasami twój klekot mógłby dostać baty od saku82pl autka także nie szpanuj za bardzo :8) no chyba że masz porządny chip tuning z allegro za 100zł :lol: :lol: :lol: bana za takie zachowanie...
ale koles zobacz sobie jakie motory masz a pozniej cfaniakuj bo nie jeden golf by zrobil na swiatlach twoja kosiarke pozdro

A czy ja gdzieś pisałem że mój jest mocny? Ale twój w sumie całe 10km więcej ma to już coś!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.