Skocz do zawartości

montaż manetki BC+aktywacja


luki e 46

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Szukam fachowca z okolic:Jastrzębia zdroju który podejmie się montażu manetki BC i zwiazanych z tym aktywacji.Sam nie chcę sie za to zabierać.Mam nawet fotki jak zamontować manetke BC.Tylko nie posiadam żadnego interfejsu,ani programu.Pozdrawiam Edytowane przez luki e 46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup manetkę na aukcji i wymień sam. Kompa możesz aktywować kiedyś w przyszłości, przy okazji jak pojedziesz w Polskę. I tak nikt do Ciebie do domu nie przyjedzie z komputerem do programowania, a płacić za na prawdę prostą robotę, którą można zrobić samemu? A ile satysfakcji?

Pozdrawiam, Hary.

Pozdrawiam, Hary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, aż poszedłem do garażu oglądac starą manetkę. Jest i na śruby i na zatrzaski. Ma 2 otwory, przez które o ile dobrze pamiętam przechodzą śruby mocujące taśmę kierownicy, a do samochodu montowana jest na zatrzaski. Jak ja szukałem na allegro to nie widziałem dwóch rodzajów - wszyskie były takie same.

Pozdrawiam, Hary.

Pozdrawiam, Hary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monaż zajmuje max 10 minut za pierwszym razem. Najtrudniej było wpaść jak wyjąć plastikowy kołek od spodu obudowy kolumny kierownicy. Trzeba jego środkową część wcisnąc do środka i kołek wypada. Kierownicę oczywiście trzeba zdjąć. Aku nie odpinałem, nie wkładałem tylko kluczyka do stacyjki. Potem świeci się kontrolka poduszki ale kasuje się przy okazji. Poduszka działa ale w oczy gryzie ta kontrolka. Aktywacja w Lublinie+ gaszenie kontrolki + automatyka świateł =120 zł.

Pozdrawiam, Hary/

Pozdrawiam, Hary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hary66 masz rację - co ja się namęczyłem z tą zaślepką pod kierownicą:)a tu wystarczyło ją wcisnąć:)

 

Ja akumulator odpiąłem, zdjąłem kierownice, założyłem nową manetkę , załozyłem poduszkę, podpiąłem akumulator i żaden airbag mi sie nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.