Skocz do zawartości

Zberzność/geometria - jakie ceny i gdzie pojechać?


silver86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Musze pojechać ustawić koła. Tylko nie wiem jeszcze gdzie, póki co to zbieram opinie o warsztatach. Napotkałem się na ceny od 70-110zł, za 110 przy użyciu lasera ustawiają, ale to tylko ułatwienie dla mechanika. Gdzie lepiej pojechać? Tam gdzie taniej czy tam gdzie mają nowocześniejszy sprzęt? Może ktoś poleci jakiś warsztat w okolicach Zabrza?

 

pozdrawiam

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ja też ustawiam na stacji kontroli kolo siebie.

mają porzadny sprzet i pomimo, ze mam lun na przekładni to auto jedzie prosto :)

 

/Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam wszystkich :D

 

Bardzo polecam w Katowicach warsztat u p. Dudy tel. 32 2027870

Bardzo konkretny człowiek i ceny bardzo przystępne.

 

Potwierdzam, najlepszy fachowiec na Śląsku! Wożą do niego auta ze wszystkich ASO :norty:

 

http://geometria-podwozi.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Musze pojechać ustawić koła. Tylko nie wiem jeszcze gdzie, póki co to zbieram opinie o warsztatach. Napotkałem się na ceny od 70-110zł, za 110 przy użyciu lasera ustawiają, ale to tylko ułatwienie dla mechanika. Gdzie lepiej pojechać? Tam gdzie taniej czy tam gdzie mają nowocześniejszy sprzęt? Może ktoś poleci jakiś warsztat w okolicach Zabrza?

 

pozdrawiam

 

Kolego polecam Car Service Fabryczna Tychy 329 11 63

ustawiali - poprawiali po:

Feuvert Katowice (robili x2 razy zaplacilem raz), Data Auto Tychy (ustawiali 4 razy zero zapalt), Katowice - Duda (ustawili super auto ale nie wg danych producenta tylko wg swojego widzi misie :) nie plywało ale kiera była krzywo oddali kase), CSF - ustawiał chyba 2h ale był luksusik :) polecam tych magików

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej tam gdzie maja sprzęt z czterema czujnikami/laserami a nie tylko dwoma i pamiętaj, jak masz cos wybite w zawieszeniu to nie ustawiaj zbieznosci tylko zrób to po wymianie

 

właśnie dlatego jadę, bo wymieniałem wahacze. Do Katowic mi nie po drodze oraz Tych. Spróbuje w centrum Zabrza w Moto Teście, są autoryzowanym serwisem fiata, znajomy mechanik ich polecił i nawet przypadkiem właściciel jednego z większych warsztatów zrobił to samo. Podobno bardzo dobrze ustawiają. Przekonam się jak pojadę.

Dzięki za pomoc

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.