Skocz do zawartości

jak zlozyc tylna kanape??


Mr.Bernau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam maly problem potrzebuje przeciagnac kabel anteny CB do bagaznika i nie mam pojecia jak ja zlozyc :(

Czy ktos wie jak to zrobic zlozyc tylna kanape nie dzielona??

chyba wersja nadwozia ma tu kluczowe znaczenie?

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz cala kanape wiec jest na zatrzaski...

oparcie - od gory je pociagnij w strone foteli przednich i wyskoczy, pozniej unies do gory

najlepiej najpierw zdejmij dolne siedzisko ciagnac je do gory /tez jest na zatrzaskach/

 

jak masz dzielona kanape/kladziona to masz w bagazniku raczki za ktore sie ciagnie, oddzielnie lewa i prawa strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sedanie nie mam niestety składanej kanapy, ale gdy położę podłokietnik i "odkleję" skórzaną "zaślepkę", która trzyma na rzepy, jest tam otwór średnicy kilku centymetrów. I właśnie przez ten otwór przeciągnąłem kabel od anteny.
E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki juz po problemie :) Dzieki premier :) To byla jego opcja wszystko jest na zatrzaski :) zajelo mi to 10 minut. W bagazniku na samym srodku mialem otwor do bagaznika i zaslepke plastikowa i tamtedy przeszedl elegancko kabelek :)

Jeszcze raz Dzieki za pomoc :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam. Mam zamiar kupić e46 sedan. Dzisiaj oglądałem jedno, z tego co widziałem to nie miało ono składanego oparcia tylnej kanapy. Moje pytanie brzmi; co się stanie kiedy "ręcznie" wyciągnę kanapę wraz z oparciem? Czy po ściągnięciu oparcia będę miał dostęp do bagażnika, czy może za oparciem jest jakieś np. wzmocnienie, blacha czy coś takiego? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lord_Simon Dzięki, widzę, że wkleiłeś jakąś grafikę. Niestety nie mogę jej otworzyć, czy możesz spróbować jeszcze raz albo wysłać mi na maila? tomaszbaradziej@yahoo.com

A może ktoś z Was mógłby mi poprostu napisać jak to będzie wyglądało po wyciągnięciu oparcia?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To nie żadna grafika tylko kropka :-) Napisałem najpierw, że w bagażniku pod półką są takie dzwigienki ale później doczytalem, że nie we wszystkich sedanach, to skasowałem posta. :wink: W każdym razie bardzo wątpię, żeby tam była jakaś dodatkowa blacha. Ściągniesz oparcie i pewnie będzie dostęp do bagażnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.