Skocz do zawartości

TeDe oddaje swoja 7 na aukcje WOŚP


czestek1

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli będzie jak pisza na WP to bedzie do wylicytowania biała 7demka TeDzika TeDzia TeDego. Ciekawe ile jest warta w ocenie opinii publicznej i "amatorów' tej marki. Zobaczymy....

 

http://muzyka.wp.pl/id,79316,size,2,galeria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wartość nie przekroczy 40.000zł :roll:

 

Chyba sobie zartujesz ? Tam same audio i felgi sa tyle warte. Pozatym gdyby nawet sprzedawal cos czego jest masa na allegro to i tak dostaloby wyzsza cene niz rynkowa poniewaz :

1) jest to auto slawnej osoby

2) pieniadze pojda na szczytny cel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wartość nie przekroczy 40.000zł :roll:

 

Chyba sobie zartujesz ? Tam same audio i felgi sa tyle warte. Pozatym gdyby nawet sprzedawal cos czego jest masa na allegro to i tak dostaloby wyzsza cene niz rynkowa poniewaz :

1) jest to auto slawnej osoby

2) pieniadze pojda na szczytny cel

 

Myślę że ludzie bogaci będą woleli dać milion za małe serduszko niż za ta kupę złomu, a ci co będą chcieli to auto będą raczej kierować się rozsądkiem a to co za ile tam jest to akurat ma takie samo znaczenie jak to że ktoś sobie coś prywatnie stuningował i w ogłoszeniu próbuje dać to jako atut. Sorry dla mnie to parch którego się pozbył :) Poza tym z całym szacunkiem do niego nie jest on raczej jakimś megagwiazdorem a większość fanów z podstawówek i LO raczej nie wyłożą kasy na to auto.

Zresztą pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze sie sprzeda za duza kase bo w Polsce karkow i dresow z kasa nie brakuje.A pokazac sie taka bunia na dzielnicy to jest to :D

Ale tak nawiasem mowiac to jest naprawde na wypasie.Widzielem ze trzy programy jak wstawiali do niej rozne rzeczy.Wszystko z najwyzszej polki i mozna rzec dla elity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam,ze sie sprzeda za duza kase bo w Polsce karkow i dresow z kasa nie brakuje.A pokazac sie taka bunia na dzielnicy to jest to :D

Ale tak nawiasem mowiac to jest naprawde na wypasie.Widzielem ze trzy programy jak wstawiali do niej rozne rzeczy.Wszystko z najwyzszej polki i mozna rzec dla elity.

 

żeby wyłożyli ja całą złotem to nic nie doda uroku chińskim lampom przednim oraz tylnym. Fotele obszyte na biało, sorry ale wyglądają katastroficznie , ok audio może i coś tam gra ale reszta to badziew z najniższej półki jak dla mnie w dodatku to 95 rok :) więc cena powinna oscylować w granicach 15-20tyś zł max. Tak poza tym Tede w swoim programie w dziale tuning powinien zaprezentować swoje auto pt. jak nie należy tuningować BMW , po tym tuningu robionym przez tvn powiedzmy że jeszcze gdzieś zginie w tłumie, natomiast to co miał przed idealnie pasuje do zdjęć które pokazuje swoim magicznym palcem i naśmiewa się z innych tunerów :)

 

Myślę że nikt rozsądnie myślący nie przepłaci za to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolo pewnie nie mogl sprzedac tego czegos (to juz nie bmw), odda WOSP i bedzie mial reklame za darmo... przyklad: nawet ja sie dowiedzialem w zwiazku z tym "gestem", ze istnieje taka persona

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć, że ktoś oddaje BMW na szczytny cel, przeczy stereotypom, iż ludzie w BMW to sami prostacy to wy tak sceptycznie sie nastawiacie...

Moim zdaniem bardzo fajny gest ze strony TDF'a. Tuning tego BMW mi się nie podoba, ale po taniości to chyba zrobiona nie jest. Same felgi są tam więcej warte niż niejadna e38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo pewnie nie mogl sprzedac tego czegos (to juz nie bmw), odda WOSP i bedzie mial reklame za darmo... przyklad: nawet ja sie dowiedzialem w zwiazku z tym "gestem", ze istnieje taka persona

 

hehe - i ja także się dowiedziałem. A jeszcze lepsze jest to, że myślałem iż to jest jakiś hiphopowiec - a tutaj sie okazuje, że znany dziennikarz tvn turbo oraz tunner samochodów :P:P:P.

 

2) pieniadze pojda na szczytny cel

No właśnie - żby poszły tylko na ten cel.

Widząc co się dzieje ostatnimi czasy - w dobie rosnących jak ciasto na drożdżach FUNDACJI NA RZECZ DZIECI możnaby wysnuć taką tezę - iż Polska jest to jedyny kraj, gdzie mimo działania iluś...nastu/dzisięciu fundacji, które zbijają niezłą kasę pełno jest głodnych, chorych i biednych dzieci.

Nie znam wszystkich ale wośp, fundacja Slolorza, Walter, Kwaśniewskiej etc etc....

 

Coś dużo tych fundacji....

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tym tematem sprowokować jakiejś dysputy i niesnasek miedzy Wami. Pisząc cyt."ile jest warta w ocenie opinii publicznej" nie mialem na myśli tego za ile "PeEleNów" jest tam felga czy radio tylko to czy znajda sie amatorzy aby wziąć udział w licytacji takiego przedmiotu- samochodu, bądź co bądź starszego ale autora "pękniętego jeża" znanego tu i tam.

Czy będą chętni, czy będzie ich sporo i kim oni są.....czy ta biała 7demka będzie rozszarpywana jak "umarnięta gazela " :wink: przez sępy na sawannie, a może nikt nie będzie chciał tego nawet licytować i okaże się to kompletna klapą?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe - i ja także się dowiedziałem. A jeszcze lepsze jest to, że myślałem iż to jest jakiś hiphopowiec - a tutaj sie okazuje, że znany dziennikarz tvn turbo oraz tunner samochodów :P:P:P.

 

 

To jest Hip-hopowiec, mało tego jest to jeden z pierwszych działaczy rapowych w Polsce, a nie tylko jakiś dziennikarz...

Edytowane przez pietrzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEz widzialem autko na zywo i zalatuje wiestuningiem , no aale znajdzie sie ktos kto wywali duzo kasy zeby je miec - do tego SZCZYTNY CEL :mrgreen:

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede zmienił zdanie, nie odda BMW na WOŚP.

 

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article295179/Tede_Nie_dam_Orkiestrze_mojego_BMW.html

 

Daje i odbiera, a urząd skarbowy niech się w piekle poniewiera. Tak mógłby powiedzieć słynny raper Tede, który jednak nie przekaże swojego samochodu na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak pisze w oświadczeniu, nie chce przekazywać charytatywnej akcji swego samochodu "na własne ryzyko i rachunek". Wszystko przez to, że od sumy, którą uzyska na licytacji będzie musiał zapłacić słony podatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogła byc prowokacja, mogl dobrze wiedziec o tym wczesniej , ale .......co zalezy - rozgłos w mediach nie zaszkodzi- TeDe ma dobre serce i srutu-tutu.....a potem zeby nie wyjsc na błazna i , ze zal mu auta mowi o podatku.

Ale w cale nie musiało tak byc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.