Skocz do zawartości

co sadzicie o sprzegle marki LUK ??


comandpatryk

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowicze... tak jak w temacie , co sadzicie o sprzegle marki LUK '' produkt niemiecki '' mechanik mi zalatwil za 470 zł, a w sklepie około 600zl .

zastanawiam sie czy pojeżdżę torche na nim ??? montuje to w e39 520i niestety spalilo mi sie,

zastanawiam sie czy mozna cos zrobic z opozniaczem sprzegła ( wywalic ten system ) , kiedys wyczytalem ze jest cos takiego co spowalnia sprzeglo.

 

 

 

z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena nadal je różni!!! I pierwsze słyszę o fuzji tych firm
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opinii nie wlasnej a kolegow sprzeglo jest dobrej jakosci i warte wydanych pieniedzy (3 niezalezne opinie)

BMW - Be My Wife.


Soft na zamówienie, porady informatyczne (i wszelakie również) - PW :) Dla forumowiczy proste porady free - na rozbudowane rozwiązania ceny bardzo specjalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 tys km przejechane przeciwwskazań nie widzę M5 nie kma CDV i jakoś nic się nie rozsypuje. Podobno to zmniejsza udar w przypadku strzału ze sprzęgła - czytaj przy wyłączonym dsc tak [BAD] nie teńczy z kolei jeżeli chcemy zatańczyć bokiem to można prędzej spalić sprzęgło. Ogólnie to ja widzę same plusy.

Sprawdzałem już luzy na krzyżaku itd i nie ma żadnych oznak przyspieszonego zużycia. Przy okazji wymiany zmieniłem olej w dyfrze i w skrzyni chwilę później no i hamulcowy.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromne plusy ma jeśli jezdzisz jak ja głównie po mieście i to duzo + masz zaciecie sportowe. Wrzy wysprzęgleniu rówżnica jest niewielka ale już przy odpuszczaniu sprzęgła dość spora. Dlaczego montowane to temat już budzący emocji teorii jeast wiele a na prawdę to pewnie się nie dowiemy co autor miał na myśli.

Wywalelem ten zawór wlasnorecznie i powiem szczerze wkurzające w tym jest ukształtowaniue rurki metalowej tak żeby trafić w gwint i go nie zrypać no ale troszke cierpliwości i można zrobić przy okazji wymienić płyn hamulcowy.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.