Skocz do zawartości

Jak ustawić zegarek?


Grzesiek_ostry

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak w moim e46 320d 99r ustawić zegarek ??

 

Witam ten sam miałem problem i dopiero po 2 miesiącach go rozwiązałem po prostu naciśnij przycisk przy zegarach potem jak zacznie migać po prostu pokręć w lewo lub w prawo i ustaw sobie czas format jest w trybie 12 godz pm i am pozdro :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia dodam że ustawiamy zegarek na nie włączonym zapłonie tylko na ustawieniu kluczyka w pozycji "1" , czyli gdy mamy odblokowanie kierownicy, gdy się pojawia info o Oil Service i działa radio. Wtedy dopiero bawimy się w krecenie lewo/prawo pokrętłem tak jak napisali poprzednicy

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia dodam że ustawiamy zegarek na nie włączonym zapłonie tylko na ustawieniu kluczyka w pozycji "1" , czyli gdy mamy odblokowanie kierownicy, gdy się pojawia info o Oil Service i działa radio. Wtedy dopiero bawimy się w krecenie lewo/prawo pokrętłem tak jak napisali poprzednicy

 

Pozdrawiam.

 

U mnie działa i na wyłączonym i na właczonym zapłonie.

Także nie ma to pewnie różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
mam problem z nastawieniem zegarka....próbuje nastawic jak wszyscy piszą tymi pokrętłami na desce rozdzielczej i nic nie rusza....pomocy..

Kluczyk robimy w położenie 1 - jest to wtedy, kiedy wyświetla się "oil service lub inspection" po czym pokazuje się po chwili zegarek z liczbą kilometrów (może wyskoczyć temperatura zew., średnie spalanie w zależności co ostatnio mieliśmy ustawione to trzeba się przełączyć na wyświetlanie zegarka). (przypominam że położenie 2 to jest już zapłon, widzimy zapalone kontrolki i itp.) a następnie kręcimy prawym pokrętłem w lewo lub prawo. Przytrzymanie obróconej gałki przyspiesza nastawianie.

Jak jest coś jeszcze nie jasne pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z nastawieniem zegarka....próbuje nastawic jak wszyscy piszą tymi pokrętłami na desce rozdzielczej i nic nie rusza....pomocy..

 

Czasem bywa ze prawe pokretlo poddaje sie i te plastikowe kozki sie wyginaja, przez co krecenie nic nie daje. Bycmoze jest tak i u ciebie, jesli krecac w prawo lewo przy zegarku na BC lub AM i PM sie tez nie zmienia, moze bedzie trzeba rozebrac licznik.

 

PS. jak masz navi16:9 to tam ustawisz date i godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie brzmi czy masz alu ramki i kto i jak je zakładał. Jak ktoś robił tak samo jak ja to wszystko jasne. Trzeba rozebrać zegary. To naprawdę 2 minuty roboty i zero ryzyka. Z drugiej strony akurat te bolce do zmiany czasu są tak masywne, że nie wiem jak można je popsuć.

Pozdrawiam, Hary.

Pozdrawiam, Hary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hary, u mnie przy zakladaniu ramek zauwazylem ze przy prawym bolcu na koncu sa 2 styki i 2 plastikowe nozki. Te wlasnie nozki byly zle wyprofilowane (wygiete) i nie moglem ustawiac zegara z licznikow. Podgialem je delikatnie na po podgrzaniu goroacym powietrzem i hula jak nowka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw wcisąłem guzik ustawienia zegara a gdy lekko wyskoczy robisz lekkie clik półobrotu w lewo lub w prawo a godzinki lecą w dół albo w górę forme zegarka można zmienić też z 12 godzinnego na 24 kiedy komputer wyświetla godzinę lewym guzikiem zmieniamy forme wyświetlania godziny z 12 na 24 lub odwrotnie tak samo z temp. zewnętrzną mogą być st. 'C LUB st. 'F. pozdrawiam. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.