Skocz do zawartości

Sportowe sprezyny na seryj. amorkach??


Skroczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :8)

Chcialem sie zapytac bo kupilem nie dawno sprezyny FIOLETOWE sportowe obnizajace ok 50mm. I czy je moge zamontowac na seryjnych amortyzatorach?? :?: :?: : jestem posiadaczem kombi e36 i chce zamontowac tylko na przod i czy cos bedzie nie tak jak bede mial na przodzie sportowe obnizajace a na tyle seryjne zawieszenie?? prosze o pomoc :!: :!:

Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.....obnizenie pojazdu na zwyklych amorach to max -40 co i tak skruci żywot amortyzatorów.Nie jest wskazane kombinowanie i zakladanie na przod sportowego a na tyl zwykłego zawieszenia.Moze to powodowac dziwne i nie przewidziane zachowanie na drodze.

p.s witam kolege,prosze mi dac znac jak ci przyjda progi m3....pozdrawiam darek839

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dobrze sie zastanów nad montażem sportowego zawieszenia tylko na przód lepiej sprzedaj te sprężyny i kup EIBACH założ na seryjne amorki i bedzie duzo bezpieczniej a jeśl chcesz obniżać ekstramalnie auto to polecam zawieszenie gwintowe

Obecnie E36 325 touring

Kiedyś E36 325 coupe

E39 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tamten ma tak samo 1.6 narazie przez pol roku ponad nigdzie nie zsadzil miska.. ale to ze on nie zasadzil to nie znaczy ze ja bede mial rownie tyle szczescia...

 

kurde musze przemyslec ile ją postawic na dol... chcoalem zeby przednie nadkola z kolami sie zrownaly i tylnie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy postawcie te e36 na 17 felgi oponki 215/40 i do tego ten eibach naprawde miałem już kilka aut na róznych zawieszeniach i żeby połączyć wygode, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd zamontujcie EIBACHA sprężyne tylko od razu mówie że szału takiego jak na gwincie to nie będzie

Obecnie E36 325 touring

Kiedyś E36 325 coupe

E39 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy postawcie te e36 na 17 felgi oponki 215/40 i do tego ten eibach naprawde miałem już kilka aut na róznych zawieszeniach i żeby połączyć wygode, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd zamontujcie EIBACHA sprężyne tylko od razu mówie że szału takiego jak na gwincie to nie będzie
jednak kolego sie chyba ciebie posucham i zamontuje te sprezynki na seryjne amorki bo boje sie ze przy tych zakupionych troche pojkerzdze i sie wyleja... teraz to mam zimowki ale tak to mam 17 calowe z oponkami 235/45 et 41
Było e36 318 z 92r. M-technic . Piekna maszyna i bez awaryjna z 340tys.km:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna decyzja wiadomo ze jakbys chciał to da sie założyć kródsze sprężyny ale długo to nie wytrzyma i potem bedzie ci wszystko walic dobijac i bedziesz sie wkurzał Eibach to jest solidna propozycja a w przypadku mega ziemi to tylko gwint

Obecnie E36 325 touring

Kiedyś E36 325 coupe

E39 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.