Skocz do zawartości

kasowanie inspekcji tylnich hamulcow - dziwny efekt


wojtekja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Tym bardziej ze jest to moj pierwszy post :)

Probuje wykasowac inspekcje tylnich hamolcow i gdy to robie pojawia mi sie -25000 do nastepnej wymiany.. tym samym mam ciagle blad

dodam ze np. dzis kasowalem inspekcje oleju i wskoczyla ladnie na 30000 wiec kontrolka sie wykasowala

postepuje wedlug instrukcji czyli na 2 stopniu stacyjki przytrzymuje dluzej guzik kasowania licznika pojawia sie do wyboru co skasowac ustawiam dana inspekcje przytrzumuje znow i pojawia sei reset znow niby resetuje i wskakuje na -25000 ... czy cos pominalem ?;)

a moze jest jakis inny sposob na to? E60 druga polowa 2005 roku

Dziekuje z gory za jakies odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to dokładnie to co napisał kolega, sam robiłem test ze starym jeszcze nie zwartym czujnikiem, jednak w e60 działa on inaczej niż w e39 i ściera się wraz z klockami więc za każdym razem trzeba go wymieniać.

 

Pozdrawiam i witam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Tym bardziej ze jest to moj pierwszy post :)

Probuje wykasowac inspekcje tylnich hamolcow i gdy to robie pojawia mi sie -25000 do nastepnej wymiany.. tym samym mam ciagle blad

dodam ze np. dzis kasowalem inspekcje oleju i wskoczyla ladnie na 30000 wiec kontrolka sie wykasowala

postepuje wedlug instrukcji czyli na 2 stopniu stacyjki przytrzymuje dluzej guzik kasowania licznika pojawia sie do wyboru co skasowac ustawiam dana inspekcje przytrzumuje znow i pojawia sei reset znow niby resetuje i wskakuje na -25000 ... czy cos pominalem ?;)

a moze jest jakis inny sposob na to? E60 druga polowa 2005 roku

Dziekuje z gory za jakies odpowiedzi

pozdrawiam

Czy kolega naprawde wymienił klocki i olej? Zeby czasem nie była to fikcja!! I kłopoty dla nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dzis wymienilem klocki z przodu wraz czujnikiem i nie moge wykasowac inspekcji.

 

Pojawila sie czerwona ikonka klockow i przebieg ( - 15 000 km ) czyli przekroczony termin o 15000 km. Wczesniej bylo tak jak przed wymiana czyli zolta ikona i dystans 600 km do wymiany.

 

O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.