Skocz do zawartości

dziwna kontrolka...


beriks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

mam BMW e39 520i a automacie..

dzisiaj rano wyskoczyla mi pierwszy raz kontrolka od 3 lat

jest to kwadracik z zegarkiem na tablicy z informacja o zmianie oleju i danym biegu.. dolaczam zdjecie. ie moze ktos co to ?

 

http://img131.imageshack.us/img131/47/20081211pm7.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

mam BMW e39 520i a automacie..

dzisiaj rano wyskoczyla mi pierwszy raz kontrolka od 3 lat

jest to kwadracik z zegarkiem na tablicy z informacja o zmianie oleju i danym biegu.. dolaczam zdjecie. ie moze ktos co to ?

 

http://img131.imageshack.us/img131/47/20081211pm7.jpg

 

pozdrawiam

 

1. Zmieni tytul na e39 kontrolka zegarka obok inspekcji

2. masz do wymiany plyn hamulcowy

3. do układku hamulcowego wchodzi rowny 1 litr koszt DOT4 do BMW to ok 18 zł wymiana w warsztacie jakies 30 kasowanie kontrolki zalezy ja biore 35 zł :)

dla obcych forum się dogadamy czyt. Free

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Zniknal post, ktory napisalem juz w tym watku.

 

Ja zmienialem wszystkie plyny ustrojowe, gdy mialem ta kontrolke. Dlatego moze moje E34 M5 jest w stanie, jakby opuscilo fabryke. :D

Jest teraz w rekach mojego Tescia, emeryta, ktory jezdzi tylko do Kosciola. :lol:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Zniknal post, ktory napisalem juz w tym watku.

 

Ja zmienialem wszystkie plyny ustrojowe, gdy mialem ta kontrolke. Dlatego moze moje E34 M5 jest w stanie, jakby opuscilo fabryke. :D

Jest teraz w rekach mojego Tescia, emeryta, ktory jezdzi tylko do Kosciola. :lol:

 

Post nie zniknął tylko autor otworzył nowy o tym samy tytule dopiero zauważyłem jak dodałem swoją odpowiedz. Ja płyny zmieniam:

1. hamulcowy - co 1,5 roku

2. olej co 12 - 13 tys

3. chłodnica - co 1 rok

4. paski jak kupiłem auto :) hehe

wiec mam czyste sumienie ze w aucie wszystko nowe i na swoim miejscu gra :)

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Zniknal post, ktory napisalem juz w tym watku.

 

Ja zmienialem wszystkie plyny ustrojowe, gdy mialem ta kontrolke. Dlatego moze moje E34 M5 jest w stanie, jakby opuscilo fabryke. :D

Jest teraz w rekach mojego Tescia, emeryta, ktory jezdzi tylko do Kosciola. :lol:

 

Post nie zniknął tylko autor otworzył nowy o tym samy tytule dopiero zauważyłem jak dodałem swoją odpowiedz. Ja płyny zmieniam:

1. hamulcowy - co 1,5 roku

2. olej co 12 - 13 tys

3. chłodnica - co 1 rok

4. paski jak kupiłem auto :) hehe

wiec mam czyste sumienie ze w aucie wszystko nowe i na swoim miejscu gra :)

 

Gratuluje! Witam w klubie dbajacych o swoje autka!

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna kontrolka? Znowu czegoś w instrukcji nie napisali? Tylko siąść i płakać

założę się, że niewykle pomogłeś tą wypowiedzią autorowi posty. Masz jakieś kompleksy...a może żona bije :duh: ??? Jak juz na prawdę nie masz nic do powiedzenia to proszę nie zaśmiecaj forum. To nie miejsce na głupawe odzywki. Rozumiesz o czym mówię ??? Dotarło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz na prawdę nie masz nic do powiedzenia to proszę nie zaśmiecaj forum.

A moim zdaniem chłopak ma rację, bo pierwsze co autor wątku powienen zrobić to zanabyć instrukcję (jeśli jej nie dostał od poprzedniego właściciela) i przeczytać ją od A do Z, tak samo jak powinien był przeczytać forumowy regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna kontrolka? Znowu czegoś w instrukcji nie napisali? Tylko siąść i płakać

założę się, że niewykle pomogłeś tą wypowiedzią autorowi posty. Masz jakieś kompleksy...a może żona bije :duh: ??? Jak juz na prawdę nie masz nic do powiedzenia to proszę nie zaśmiecaj forum. To nie miejsce na głupawe odzywki. Rozumiesz o czym mówię ??? Dotarło???

 

Nie wymądrzaj się i pomyśl trochę. Dlaczego mam pomagać takim jak on, jeśli nie chce mu się nawet zajrzeć do instrukcji obsługi i zaśmieca forum? Kolejny raz zamiast popatrzeć w instrukcję (a właściwie to powinno się ja znać prawie na pamięć- a już kontrolki na pewno) zadaje się najprostsze pytania. Znowu zaśmieciłeś forum głupawym komentarzem! Po co? Masz kompleksy? Też zadałeś zbędne pytanie i zostałeś zapytany o umiejętność czytania?

PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasowanie kontrolki zalezy ja biore 35 zł :)

 

Przecież może ją sam skasować o ile zechce przekopać forum szukając kasowania inspekcji :wink:

 

:) moze masz racje ja sie bawię Carsoftem :) i nie polecam zwierać róznych pinów kablami tak jak to jest opisene na forum :D

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kasuje drucikiem i zawsze mi się udaje. Przepraszam tylko w jednej buni nie skasowałem drucikiem, a było ich trochę. Niestety Carsoftem nie umiem - nie wiem która opcja itd. Może teraz ktoś mnie oświeci jak to zrobić :?: Nie bawię się bo nie chce nic innego skasować, usunąć itp.

Ja na oleju już mam 20 tyś km - zaznaczam, że olej z ASO, filtry KNECHT Made in Austria. Serwis zaleca wymianę tego oleju co ponad 25 tyś. km. Płyn hamulcowy wymieniany co 2 lata, chłodnica wlany konsentrat Glico Shell od 1,5 roku, może to nie najlepiej ale wszystko chodzi jak złoto.

PS.

kasowanie kontrolki zalezy ja biore 35 zł :)

 

Przecież może ją sam skasować o ile zechce przekopać forum szukając kasowania inspekcji :wink:

 

:) moze masz racje ja sie bawię Carsoftem :) i nie polecam zwierać róznych pinów kablami tak jak to jest opisene na forum :D

Ja nie biorę nic za kasowanie... A wszystko na google znajdziemy, hasło: kasowanie inspekcji bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kasuje drucikiem i zawsze mi się udaje. Przepraszam tylko w jednej buni nie skasowałem drucikiem, a było ich trochę. Niestety Carsoftem nie umiem - nie wiem która opcja itd. Może teraz ktoś mnie oświeci jak to zrobić :?: Nie bawię się bo nie chce nic innego skasować, usunąć itp.

Ja na oleju już mam 20 tyś km - zaznaczam, że olej z ASO, filtry KNECHT Made in Austria. Serwis zaleca wymianę tego oleju co ponad 25 tyś. km. Płyn hamulcowy wymieniany co 2 lata, chłodnica wlany konsentrat Glico Shell od 1,5 roku, może to nie najlepiej ale wszystko chodzi jak złoto.

PS.

kasowanie kontrolki zalezy ja biore 35 zł :)

 

Przecież może ją sam skasować o ile zechce przekopać forum szukając kasowania inspekcji :wink:

 

:) moze masz racje ja sie bawię Carsoftem :) i nie polecam zwierać róznych pinów kablami tak jak to jest opisene na forum :D

Ja nie biorę nic za kasowanie... A wszystko na google znajdziemy, hasło: kasowanie inspekcji bmw

 

żle napisałem że biorę za samo skasowanie miało być podpięcie pod kompa wydruk błedów :) oraz skasowanie inspekcji

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.